Global menu

Our global pages

Close

Eversheds Sutherland Ots & Co on taaskord kõrgelt tunnustatud Chambers & Partners’i poolt

 • Estonia

  28-04-2020

  Chambers & Partners, iseseisev rahvusvaheline õigusabi hindav väljaanne avaldas hiljuti 2020 aasta advokaadibüroode pingeread. Teatame uhkusega, et Eversheds Sutherland Ots & Co’d tunnustati taaskord kõrgete tulemustega kõigis seitsmes Eestis hinnatavas õigusvaldkonnas. Kõrgeimad tulemused saavutasime konkurentsiõiguse, äriõiguse ning kinnisvaraõiguse valdkondades, lisaks tunnustati meie bürood vaidluste lahendamise, intellektuaalomandi, tööõiguse ning panganduse ja finantsi osas.

  Viit Eversheds Sutherland Ots & Co partnerit tunnustati ka individuaalselt. Kõrgeimad kategooria tunnustuse saavutas juhtivpartner Maivi Ots äriõiguse ning partner Risto Rüütel konkurentsiõiguse valdkonnas.
  Kliendid rääkisid Chambersile meie tugevuste kohta järgmist:


  - „Mulle avaldab muljet, et nad ei ütle kunagi, et midagi ei saa teha. Nad keskenduvad
  lahenduste leidmisele, ükskõik kui keeruline on probleem.“
  - „Võimekad rahvusvahelistes asjades!“
  - „Advokaadid on pühendunud lahenduste leidmisele.“
  - „Pakuvad alati alternatiive, et saavutada kliendi poolt soovitud tulemus.“
  - „Selle bürooga on lihtne töötada.“
  - „On tunda, et advokaatide pikaajaline kogemus on kliendi teenistuses.“


  Ülemaailmne väljaanne Chambers & Partners koostab õigusbüroode ja tippnõustajate edetabeleid 185 jurisdiktsioonis. Chambers & Partners on oma valikutes sõltumatu, tulemused põhinevad konfidentsiaalsetel intervjuudel klientide ning konkurentidega ning advokaadibürood saavad enda kohta paremusjärjestuses mõjutada vaid hea tööga.

  Disclaimer

  This information is for guidance purposes only and should not be regarded as a substitute for taking legal advice. Please refer to the full terms and conditions on our website.

  < Go back

  Subscribe to Estonian ebriefings