Global menu

Our global pages

Close

Eversheds Sutherland’i Master Class programmi registreerus 25 võistkonda kokku 67 osalejaga

 • Estonia

  28-10-2019

  Eversheds Sutherland’i Master Class programmi registreerus 25 võistkonda kokku 67 osalejaga Tartu Ülikooli õigusteaduskonnast, õigusteaduskonna Tallinna filiaalist, Tartu Ülikooli õigusteaduse magistriõppest nii Tallinnas kui Tartus ning Tallinna Ülikooli õigusteaduse erialalt.

  Master Class 2020 esimene moodul avaneb novembris. Teavitame täpsematest kuupäevadest lähiajal.

  Mis programm on Master Class?

  Master Class on tudengiprogramm õigusteaduse üliõpilastele, kellele koolitarkusest väheks jääb.

  Programm sisaldab:

  • 6 moodulit, milles saab osaleda interneti vahendusel meeskonnaga ühiselt. Iga moodul on avatud vähemalt 2 päeva, sellekohase info saadame otse e-mailile ja avaldame oma FB lehel.
  • 1 finaalmoodul, milles osalevad 6 moodulis enim punkte kogunud meeskonnad. Selles moodulis lahendatakse kaasust meie büroos kohapeal ja igaüks individuaalselt.

  Programmis osalemiseks tuleb moodustada 2-3liikmeline tiim, mille liikmeks saavad olla kõik juuratudengid, nii need, kes alustasid õpinguid 2019.a sügisel kui ka need, kes kevadel lõpetasid magistriõppe. Muidugi võib osaleda otsast lõpuni ka täiesti individuaalselt.

  Kuidas osaleda?

  Osalemine on väga lihtne - võtad meeskonnaliikmed kokku, sisened õigel päeval Eversheds Sutherland Ots & Co kodulehele, vaatad ära lühikese videoklipi ja saad ülevaate kliendi probleemist.

  Seejärel vastad samal veebilehel küsimustele, millest suurem osa on valikvastustega testid.

  Master Classi lehel näeb jooksvalt iga kuu ka tiimide pingerida (osalejate nimesid veebilehel ei avaldata).

  Peale kuuendat moodulit on enim punkte kogunud meeskonnad oodatud Eversheds Sutherlandi büroosse külla. Tutvustame bürood, räägime meie tööst ja jagame kogemusi. Lisaks palume lahendada ka ühe kaasuse, seekord individuaalselt.

  Disclaimer

  This information is for guidance purposes only and should not be regarded as a substitute for taking legal advice. Please refer to the full terms and conditions on our website.

  < Go back

  Subscribe to Estonian ebriefings