Global menu

Our global pages

Close
Justīne Ignatavičute, Lawyer

Justīne Ignatavičute

Juriste

Valodas

Latviešu, Angļu, Krievu

Prakses jomas

  • Finanšu un kapitāla tirgi
  • Finanšu pakalpojumu licencēšana un regulējums
  • Korporatīvās tiesības

Prakse

Justīne ir aizvadījusi studijas Londonā, iegūstot juridisko izglītību ar specialitāti starptautiskajās banku un finanšu tiesībās. Justīnei ir pieredze finanšu pakalpojumu licencēšanas un kapitāla tirgus regulējuma jautājumos, banku un finanšu darījumos, tostarp korporatīvos finansēšanas darījumos, kas iegūta darbojoties biroja banku un finanšu tiesību prakses grupā. Justīne ir sniegusi atbalstu projektos saistībā ar licenču iegūšanu finanšu un kapitāla tirgus dalībniekiem, kā arī vispārīgos jautājumos saistībā ar finanšu pakalpojumu atbilstību.

Atbalstot Eversheds Sutherland Bitāns M&A un korporatīvo prakses grupu, Justīne ir guvusi pieredzi pārrobežu korporatīvajos darījumos, komerclīgumu projektu izstrādē, kā arī liela apmēra padziļinātās juridiskās izpētes projektos, jo īpaši banku un finanšu, kā arī Angļu tiesību jautājumos.

Justīnei ir University College London tiesību zinātņu maģistrs ar specialitāti starptautiskajās banku un finanšu tiesībās (LLM).

Pieredze:

  • Juridiskais atbalsts licenču iegūšanai vienam no vadošajiem drošo elektronisko norēķinu uzņēmumiem pasaulē, tostarp arī saistībā ar vietējās uzņēmējdarbības uzsākšanu
  • Juridiskais atbalsts saistībā ar starptautisku biznesa reorganizāciju (sadalīšanu) vienam no vadošiem globālo drošības pakalpojumu uzņēmumiem, ieskaitot atbilstības jautājumos
  • Ikdienas juridiskais atbalsts korporatīvos jautājumos vietējiem un starptautiskiem uzņēmumiem