Global menu

Our global pages

Close
Mikus Freimanis

Mikus Freimanis

Vadošais speciālists

Banku un finanšu tiesību prakses grupas līdzvadītājs, Kapitāla tirgu prakses grupas vadītājs

Valodas

Latviešu, Angļu, Krievu

Prakses jomas

  • Banku un finanšu tiesības
  • Korporatīvās tiesības
  • Finanšu un kapitāla tirgi
  • Finanšu pakalpojumu regulējums

Prakse

Mikus ir Kapitāla tirgus prakses vadītājs un Banku un finanšu tiesību prakses grupas līdzvadītājs.

Mikum ir plaša pieredze banku un finanšu un kapitāla tirgus darījumos, kas saistīti ar dažāda veida finansēšanas instrumentiem, korporatīvajiem un banku sindicētiem kredītiem, saistību refinansēšanu un restrukturizāciju, aktīvu pirkšanu un pārdošanu un citiem jautājumiem.

Kā konsultants Eversheds Sutherland Bitāns biroja advokātiem Mikus ir uzkrājis vairāku gadu pieredzi ar finanšu pakalpojumu sniegšanas un finanšu un kapitāla tirgu regulējumu saistītos jautājumos, kā arī “balto apkaklīšu” noziegumu un noziedzīgi iegūtu līdzekļu legalizācijas novēršanas jomā. Mikus ir palīdzējis veidot sadarbību ar Finanšu un kapitāla tirgus komisiju, Nasdaq Riga un Baltijas biržām, Latvijas Banku, Finanšu izlūkošanas dienestu un citām Latvijas un ārvalstu institūcijām.

Mikus līdzdarbojas arī Eversheds Sutherland Bitāns Korporatīvo tiesību un uzņēmumu iegādes un apvienošanās darījumu prakses grupā, ar savu pieredzi iesaistoties sarežģītos daudzmiljonu maksātnespējas, restrukturizācijas un uzņēmumu iegādes un apvienošanās darījumos.

Mikus ir ieguvis profesionālo sociālo zinātņu maģistra grādu tiesību zinātnē (LL.M) ar jurista kvalifikāciju, kā arī sociālo zinātņu maģistra grādu tiesībās un finansēs Rīgas Juridiskajā augstskolā.