Global menu

Our global pages

Close
Līva Lāce

Līva Lāce

Juriste

Zvērināta advokāte

Valodas

Latviešu, Angļu, Krievu

Prakses jomas

  • Komerciālās tiesvedības
  • Tiesvedība un strīdu vadība
  • Banku un finanšu tiesības
  • NILLTPFN

Prakse

Līva ir zvērināta advokāte ar vairāku gadu praktisku darba pieredzi vairākās tiesību nozarēs. Šobrīd Līva specializējas galvenokārt noziedzīgi iegūtu līdzekļu legalizācijas novēršanas, terorisma un proliferācijas finansēšanas novēršanas jautājumos, kā arī jautājumos, kas saistīti ar nacionālā un starptautiskā līmenī noteiktajām sankcijām. Līvai ir padziļinātas zināšanas korupcijas un interešu konflikta novēršanas jomā,  īpaši -labas korporatīvas pārvaldības nodrošināšanā. Līva palīdz klientiem ieviest iekšējās kontroles sistēmas, veicot padziļinātu izpēti uzņēmumos un izstrādājot politikas, procedūras un vadlīnijas, kas ir pielāgotas konkrētajam uzņēmumam vai iestādei.

Līva nodrošina arī atbalstu Banku un finanšu tiesību prakses grupai konsultējot klientus un gatavojot atzinumus par atbilstības jautājumiem finanšu tiesību nozarē.

Līva ir absolvējusi Latvijas Universitātes Juridisko fakultāti , iegūstot profesionālo maģistra grādu tiesību zinātnē un jurista kvalifikāciju, kā arī ieguvusi sociālo zinātņu maģistra grādu tiesībās un finansēs ar atzinību Rīgas Juridiskajā augstskolā.