Global menu

Our global pages

Close
Māris Logins

Māris Logins

Partneris

Prakses jomas

  • Komerclīgumi
  • Darba tiesības
  • Tiesvedība un strīdu risināšana
  • Publiskie iepirkumi
  • Sporta tiesības
  • Transports

Prakse

Māris ir praktizējošs advokāts un biroja partneris. Viņš darbojas darba tiesību, publisko iepirkumu un publiskās un privātās partnerības jomās, bet viņa galvenā specializācija ir augsta profila tiesvedības lietas darba tiesību jomā un publiskie iepirkumi.

Māris ir plaša profila speciālists darba tiesību jautājumos. Viņam ir vairāk nekā 10 gadu pieredze ikdienas juridisko konsultāciju sniegšanā starptautiskiem uzņēmumiem par darba līgumiem, ieguvumu politiku, kolektīviem darījumiem, darbaspēka pārstrukturēšanu, darba attiecību izbeigšanu, kolektīvo atlaišanu, u.c. Māris ir guvis arī izcilus panākumus, pārstāvot klientus darba tiesību strīdu gadījumos tiesās.

Māris ir guvis arī ievērojamu pieredzi publiskā iepirkuma jomā, izstrādājot dokumentus un veicot pārrunas sarežģītos iepirkumu konkursos, kā arī pārstāvot klientus publiskā iepirkuma strīdos gan administratīvajā pārvaldē, gan tiesās.
Māris ir gatavojis vairākus rakstus un publikācijas par darba tiesībām Latvijā. Viņš ir autors nodaļai par Latvijas likumdošanu Tottel Publishing grāmatā par darba tiesībām Eiropā, kas izdota 2013. gadā. Māris bieži tiek aicināts uzstāties arī vairākos darba tiesību semināros.

Māris ir LR Advokātu kolēģijas biedrs. Viņš vada Publiskā iepirkuma prakses grupu Ārvalstu investoru padomē Latvijā (FICIL), kā arī Latvijas Futbola federācijas Spēlētāju statusa un pārejas komisiju.

Māris ir arī LR Finanšu ministrijas pārraudzībā esošās darba grupas, kas veidota saistībā ar jauno publiskā iepirkuma direktīvu piemērošanu Latvijas likumdošanai, biedrs.

Neatkarīgie komentāri

Chambers and Partners, 2014: “Komentētāji Māris Loginu atzīst kā aktīvu un ļoti labi zināmu advokātu. Viņš nesen konsultēja Nacionālo elektronisko plašsaziņas līdzekļu padomi saistībā ar dažādiem darba tiesību jautājumiem, tostarp izstrādājot nodarbinātības dokumentus Latvijas nacionālās TV apraides uzņēmuma vadībai.”  

undefined