Global menu

Our global pages

Close

Nekustamais īpašums, Latvija

Mūsu biroja pieredze ir plaša - sākot no dzīvojamām vai darījuma telpām līdz daudzmiljonu sociālo māju kompleksam, daudzfunkcionālai arēnai vai simtiem miljonu vērtiem infrastruktūras objektiem, tādiem kā Dienvidu tilts. Mūsu plašie pētījumi par pilsētas teritoriālās plānošanas procesa juridiskajiem aspektiem dod mums unikālu pieredzi nekustamā īpašuma attīstīšanas jautājumos - arī tad, ja risinājums ir nepieciešams nestandarta projektam.

Mūsu juridiskā palīdzība ietver:

  • ar nekustamā īpašuma iegādi un pārdošanu saistītās konsultācijas un līgumu sagatavošanu
  • konsultācijas nekustamā īpašuma nomas un īres jautājumos un atbilstošu līgumu sagatavošanu
  • nekustamā īpašuma objektu un būvniecības projektu padziļinātu izpēti, kā arī būvniecības tiesiskuma izvērtēšanu
  • konsultācijas un klientu interešu pārstāvību būvniecības līgumu un apakšuzņēmēju līgumu slēgšanas procesā
  • projektēšanas un būvniecības līgumu sagatavošanu
  • hipotēkas un cita veida nodrošinājumu noteikšanu nekustamajam īpašumam
  • nekustamā īpašuma privatizāciju

Projekti

Biroja advokāti ir snieguši juridisko palīdzību klientiem visos ar nekustamo īpašumu saistītiem jautājumiem: īpašuma iegūšana, hipotēkas un citi nekustamo īpašumu apgrūtinājumi, komerciālais līzings, būvniecības līgumi un apakšlīgumi, dzīvojamās platības nodrošināšanas jautājumi, privatizācija un citi jautājumi, kas saistīti ar īpašumu un būvniecību.

Birojs ir palīdzējis Rīgas domei un tai padotajām iestādēm, lai izveidotu un strukturētu liela infrastruktūras objekta - Dienvidu tilta un sociālo māju un komerciālu objektu būvniecības projektus.

Birojs sniedza padomu nekustamā īpašuma attīstītājiem par lielu atpūtas, izklaides un tirdzniecības laukumu (daudzfunkcionālā halle un tirdzniecības centrs) izveidošanu Rīgā.

Birojs ir konsultējis somu nekustamā īpašuma attīstības kompāniju, tai īstenojot savus būvniecības projektus Latvijā.

Birojs ir veicis apjomīgu pētījumu par teritoriālās plānošanas kārtības juridiskajiem aspektiem, kā arī biroja advokāti ir veiksmīgi pārstāvējuši Rīgas domes Attīstības departamentu prāvās par teritoriālo plānošanu un būvatļaujām.

Biroja advokāti ir konsultējuši galveno pasta pakalpojumu sniedzēju Latvijā par jaunas pasta šķirotavas celtniecību, kā arī liela nekustāmā īpašuma izmantošanas projektu Rīgas centrā.

Mūsu advokāti ir konsultējuši klientus daudzos nekustamā īpašuma pirkšanas un pārdošanas darījumos. Birojs ir konsultējis Vecrīgas namu īpašniekus komerciālo un dzīvojamo telpu iznomāšanas / izīrēšanas jautājumos.


 

Ilze Kramiņa

Zanda  Zaļuma

  • Vecākā juriste
  • +371 6728 0102
  • E-mail