Global menu

Our global pages

Close

Apdovanojimai, Eversheds Lietuva

TRACE International

Jau penktus metus Eversheds Saladžius bendradarbiauja su organizacija Trace International.

TRACE International buvo įkurta 2001 metais. Tai nepelno siekianti asociacija, kurios misija padėti didinti verslo aplinkos skaidrumą tarptautinėms įmonėms ir prekybos tarpininkams, įgyvendinat kyšininkavimo prevencijos politiką.

Daugiau informacijos apie Eversheds Saladžus bendradarbiavimą su Trace International rasite apasilankę interentinėje svetainėje: http://www.traceinternational.org/

Chambers Global 2014

Chambers Global žinynas skelbia informaciją apie teisininkus iš viso pasaulio, kiekvienais metais įvardindamas geriausius teisės specialistus ir advokatų kontoras iš daugiau nei 180 valstybių. Advokatai ir advokatų kontoros į žinyną įtraukiami remiantis tik tyrimų grupės nustatytais faktais.

Naujausiame 2014 m. Chambers Global leidinyje advokatų kontora Eversheds Saladžius minima tarp geriausiai įvertintų teisės profesionalų įmonių ir komercinės teisės srityse.

Daugiau informacijos rasite apsilankę internetinėje svetainėje: www.chambersandpartners.com

Chambers Global 2013

Chambers Global žinynas skelbia informaciją apie teisininkus iš viso pasaulio, kiekvienais metais įvardindamas geriausius teisės specialistus ir advokatų kontoras iš daugiau nei 180 valstybių. Advokatai ir advokatų kontoros į žinyną įtraukiami remiantis tik tyrimų grupės nustatytais faktais.

Eversheds Saladžius pripažinta viena pirmaujančių advokatų kontorų įmonių bei komercinės teisės srityse.

Daugiau informacijos rasite apsilankę internetinėje svetainėje: www.chambersandpartners.com

Chambers Europe

Chambers Europe teisinio žinyno apžvalgos remiasi nuodugnia 51 jurisdikcijos Europoje teisinių paslaugų rinkų analize. Geriausi teisininkai ir advokatų kontoros nustatomi kasmet apklausiant tūkstančius teisininkų ir jų klientų. Kontoros vertinamos pagal tokias charakteristikas kaip techniniai teisiniai gebėjimai, klientų aptarnavimas, dalykinė įžvalga, kruopštumas, ekonominis naudingumas, operatyvumas ir kitas, labiausiai klientų vertinamas, savybes. Reitingai yra nepriklausomi ir objektyvūs. Advokatai ir advokatų kontoros į žinyną įtraukiami remiantis tik tyrimų grupės nustatytais faktais.

Naujausiame 2013 m. Chambers Europe leidinyje advokatų kontora Eversheds Saladžius reitinguojama tarp geriausiai įvertintų teisės profesionalų šiose teisės srityse:

 • Bankų ir finansų teisė
 • Įmonių/komercinė teisė
 • Darbo teisė
 • Energetikos teisė
 • Mokesčių teisė

Daugiau informacijos rasite apsilankę interneto svetainėje: www.chambersandpartners.com

CHAMBERS EUROPE APIE EVERSHEDS SALADŽIUS:

"Kontora, kuri supranta mūsų verslo kultūrą ir žino, kokio rezultato siekiame." (Įmonių ir komercinė teisė);

The Legal 500

Legal 500 teikia išsamią informaciją apie teisinių paslaugų teikėjus 63 jurisdikcijose. Kiekvienais metais Legal 500 profesionalių tyrėjų komanda kalbina tūkstančius advokatų kontorų klientų ir konkurentų. Reitingai priklauso tik nuo tyrimo rezultatų.

Eversheds Saladžius reitinguojama kaip viena pirmaujančių advokatų kontorų Lietuvoje šiose praktikos sirtyse:

 • Bankų ir finansų teisė
 • Įmonių susijungimai ir įsigijimai
 • Teisminiai ginčai
 • ES ir konkurencijos teisė
 • Intelektinė nuosavybė
 • Laivybos ir transporto teisė
 • Telekomunikacijų ir informacinių technologijų teisė

Išsamią advokatų kontorų analizę rasite apsilankę svetainėje: http://www.legal500.com/

LEGAL 5OO APIE EVERSHEDS SALADŽIUS:

"Teikiamos paslaugos yra aukščiausio lygio, o partneriai itin profesionalūs." (Bankų ir finansų teisė);

IFLR1000

Žinynas International Finance Law Review 1000 (IFLR 1000) rekomenduoja advokatų kontorą Eversheds Saladžius Įmonių finansų ir Įmonių susijungimų ir įsigijimų praktikos srityse.

IFLR 1000 yra vienas įtakingiausių įmonių finansų ir bankininkystės teisės žinynų pasaulyje. Remdamasi kokybės tyrimo rezultatais, IFLR 1000 kiekvienais metais skelbia geriausias advokatų kontoras, teikiančias teisines paslaugas įmonių finansų srityje.

Daugiau informacijos rasite apsilankę internetinėje svetainėje: www.iflr1000.com