Global menu

Our global pages

Close

Apdovanoti trečiosios nacionalinės moksleivių teisės žinių olimpiados nugalėtojai!

 • Lithuania

  17-05-2018

  Balandžio pradžioje startavusi Nacionalinė teisinių žinių olimpiada moksleiviams pasiekė finišą! Gegužės 16 dieną Teisingumo ministerijoje buvo apdovanoti šių metų olimpiados nugalėtojai.

  Olimpiada vyko dviem turais. Pirmame ture moksleiviai iš visos Lietuvos savo mokyklose atliko specialų teisės žinių testą. Antrajame etape buvo pasveikinti geriausiai pirmame etape pasirodę trylika moksleivių, vyko diskusijos su olimpiados ambasadoriais, teisės paskaita bei testų laikymas.

  Organizatoriai džiaugiasi, kad susidomėjimas konkursu auga – pirmoje olimpiadoje užsiregistravo virš 600 moksleivių, antrojoje – jau virš 800, o šiemet virš 1000 moksleivių iš daugiau nei 80 Lietuvos mokyklų ir gimnazijų. Šiais metais aktyviausiai dalyvavo Klaipėdos, Šiaulių, Vilniaus ir Alytaus rajonų moksleiviai. Į finalą buvo atrinkta virš 300 geriausiai pasirodžiusių moksleivių.

  Olimpiados organizatoriai apdovanojo po dešimt aukščiausius balus surinkusių mokinių iš kiekvienos kategorijos bei jų mokytojus. Pirmąją vietą 9-10 klasių kategorijoje laimėjo Klaipėdos Ievos Simonaitytės moksleivis Amadėjus Kubilius, o 11-12 klasių kategorijoje – Baisiogalos gimnazijos moksleivis – Tomas Kačiukevičius.

  Olimpiada vykdoma kaip bendra Teisingumo ministerijos, Mykolo Romerio universiteto ir Lietuvos advokatūros iniciatyva. Olimpiados partneriai – pagrindinio prizo steigėjas – advokatų kontora „Eversheds Saladžius“, Švietimo ir mokslo ministerija, Lietuvos Aukščiausias teismas, Nacionalinė teismų administracija, Antstolių rūmai, Informacinis partneris – naujienų portalas 15min.lt.  Daugiau apie olimpiadą galite perskaityti ir nuotraukas peržiūrėti paspaudę žemiau esančias nuorodas:

  www.teisekiekvienam.lt

  15min.lt

  MRU

  Disclaimer

  This information is for guidance purposes only and should not be regarded as a substitute for taking legal advice. Please refer to the full terms and conditions on our website.

  < Go back

  Print Friendly and PDF
  Subscribe to ebriefings