Global menu

Our global pages

Close

Įvyko tradicinis 15-tasis kasmetinis Baltijos šalių susitikimas!

 • Lithuania

  04-06-2018

  Gegužės 31 – birželio 1 dienomis Jūrmaloje buvo surengtas jau 15-tasis tradicinis Baltijos šalių Eversheds Sutherland kontorų metinis susitikimas, kurį šiemet organizavo latvių ofisas.

  Šis susitikimas yra svarbiausias Baltijos šalių kontorų metų renginys, skirtas visiems susitikti ir apžvelgti metų įvykius bei pasiekimus, pabendrauti, įgyti naujų žinių mokymų ir seminarų metu, išbandyti savo jėgas sporto ir orientacinėse varžybose, o svarbiausia - linksmai praleisti laiką.

  Pastaraisiais metais Baltijos šalių susitikimo koncepcija įgijo platesnę reikšmę, nes jame dalyvauja ne tik Baltijos, bet ir Skandinavijos bei kitų šalių atstovai. Šiais metais prie renginio prisijungė kolegos iš Lenkijos, Švedijos, Suomijos ir Airijos. Taip pat pirmą kartą į renginio programą buvo įtrauktos viešos diskusijos su klientais, skirtos pasidalinti įžvalgomis teisinių paslaugų teikimo klausimais bei kaip tinkamai išsirinkti teisės patarėjus.

  Baltijos šalių susitikimas - tai puikus renginys, padedantis palaikyti bendrumą, draugystę, gerą nuotaiką ir komandos dvasią!

  Disclaimer

  This information is for guidance purposes only and should not be regarded as a substitute for taking legal advice. Please refer to the full terms and conditions on our website.

  < Go back

  Print Friendly and PDF
  Subscribe to ebriefings