Global menu

Our global pages

Close

Advokatų kontoroje "Eversheds Saladžius" lankėsi gimnazistai

 • Lithuania

  27-03-2019

  Advokatų kontora "Eversheds Saladžius", bendradarbiaudama su Vilniaus Sostinės LIONS klubu, į kontorą pasisvečiuoti šiemet ir vėl pakvietė Palaimintojo Teofiliaus Matulionio gimnazijos moksleivius. Ši gimnazija išskirtinė tuo, kad joje ne tik diegiamas katalikiškas ugdymas, bet ir garantuojamos mokymosi sąlygos skirtingas intelektualines ir fizines galimybes turintiems mokiniams.

  Šįkart kovo 26 d. mūsų kontoroje viešėjo 11-12 klasių mokiniai. Šios iniciatyvos tikslas yra supažindinti mokinius su kontoros vykdoma veikla, jos tradicijomis, vertybėmis, darbo aplinka, tobulėjimo ir karjeros galimybėmis. Mūsų kontoros teisininkai pasidalijo informacija ir mintimis apie teisininko profesiją ir savo darbo patirtį, atsakė į moksleivių ir mokytojos klausimus, pasiūlė mokiniams pasimatuoti advokato mantiją.

  Džiaugiamės galėję įkvėpti ir motyvuoti gimnazistus bei tikimės, kad mūsų susitikimas padės jiems renkantis savo profesinį kelią.

  Disclaimer

  This information is for guidance purposes only and should not be regarded as a substitute for taking legal advice. Please refer to the full terms and conditions on our website.

  < Go back

  Print Friendly and PDF
  Subscribe to ebriefings