Global menu

Our global pages

Close

Tarptautinės advokatūrų asociacijos (IBA) lyderiai susitiko Lietuvoje

 • Lithuania

  20-05-2022

  Gegužės 17–20 dienomis pirmą kartą Lietuvoje vyko Tarptautinės advokatūrų asociacijos (angl. IBA) lyderių konferencija, kuri pritraukė advokatūrų vadovus iš viso pasaulio.

  Gegužės 17–20 d.d. pirmą kartą Lietuvoje vyko Tarptautinės advokatūrų asociacijos (IBA) (prisegti link‘ą https://www.ibanet.org/)  lyderių konferencija, kuri pritraukė advokatūrų vadovus iš viso pasaulio. 
  Jonui Saladžiui, „Eversheds Saladžius“ vadovaujančiam partneriui, teko garbė dalyvauti diskusijoje  „Šiuolaikiniai iššūkiai teisinei valstybei“, kuriai pirmininkavo Christina Blacklaws, IBA Advokatūros klausimų pareigūnė, ir prof. Ignas Vėgėlė, Lietuvos advokatūros prezidentas.

  Savo pranešime Jonas Saladžius atskleidė, kad inovacijos ir technologijos gali pagerinti teisingumo prieinamumą, didinti skaidrumą ir atskaitomybę, panaikinti diskriminaciją ir padėti kurti geresnę ateitį visiems. Jonas pasiūlė keletą įžvalgų apie esminius klausimus, susijusius su technologijų naudojimu ir galimybe kreiptis į teismą, pavyzdžiui, pagrindinius technologijų naudojimo privalumus siekiant išlaikyti teisinę valstybę, o taip pat ir  su kliūtis su kuriomis susiduriama diegiant naujas technologijas ir kaip jas įveikti.

  Jis taip pat dalyvavo diskusijoje apie pastarųjų įvykių, tokių kaip pandemija, migracija ir kiti politiniai bei socialiniai iššūkiai, poveikį kartu su garsiais diskusijos dalyviais:
  • Baroniene Helena Kennedy, QC direktore, IBA žmogaus teisių institutas, Londonas;
  • Dr Babatunde Ajibade, SPA Ajibade & Co; IBA Afrikos regioninio forumo pirmininku;
  • Sarah Hutchinson, BARBRI, Londonas, Anglija; IBA teisinės valstybės forumo pirmininko pavaduotoja;
  • Mikołaj Pietrzak, Varšuvos advokatų asociacijos dekanu, 2019 m. CCBE žmogaus teisių apdovanojimo laureatu.

  Daugiau informacijos apie šį renginį rasite čia: https://www.ibanet.org/conference-details/CONF2161.Gegužės 17–20 dienomis pirmą kartą Lietuvoje vyko Tarptautinės advokatūrų asociacijos (angl. IBA) lyderių konferencija, kuri pritraukė advokatūrų vadovus iš viso pasaulio. 
  „Eversheds Saladžius“ vadovaujančiam partneriui Jonui Saladžiui teko garbė dalyvauti diskusijoje  „Šiuolaikiniai iššūkiai teisinei valstybei“, kuriai pirmininkavo IBA Advokatūros klausimų pareigūnė Christina Blacklaws ir Lietuvos advokatų tarybos pirmininkas prof. dr. Ignas Vėgėlė.

  Savo pranešime Jonas Saladžius atskleidė, kad inovacijos ir technologijos gali pagerinti teisę į teisingumą, didinti skaidrumą ir atskaitomybę, panaikinti diskriminaciją ir padėti kurti geresnę ateitį visiems. Jonas pasiūlė keletą įžvalgų apie esminius klausimus, susijusius su technologijų naudojimu teisingumo srityje, pagrindinius technologijų naudojimo privalumus siekiant išsaugoti teisinę valstybę, o taip pat ir aptarė kliūtis, su kuriomis susiduriama diegiant naujas technologijas teisės į teisingumą srityje.

  Jis taip pat dalyvavo diskusijoje apie pastarųjų įvykių, tokių kaip pandemija, migracija ir kiti politiniai bei socialiniai iššūkiai, poveikį kartu su kitais diskusijos dalyviais:
  • Helena Kennedy, QC direktore, IBA žmogaus teisių institutas, Londonas;
  • Dr Babatunde Ajibade, SPA Ajibade & Co; IBA Afrikos regioninio forumo pirmininku;
  • Sarah Hutchinson, BARBRI, Londonas, Anglija; IBA teisinės valstybės forumo pirmininko pavaduotoja;
  • Mikołaj Pietrzak, Varšuvos advokatų asociacijos dekanu, 2019 m. CCBE žmogaus teisių apdovanojimo laureatu.

  Daugiau informacijos apie šį renginį rasite čia: https://www.ibanet.org/conference-details/CONF2161.  This information is for guidance purposes only and should not be regarded as a substitute for taking legal advice. Please refer to the full terms and conditions on our website.

  < Go back