Global menu

Our global pages

Close

Vilniuje iškilmingai paminėtas Jos Didenybės Karalienės Elžbietos II platininis jubiliejus

 • Lithuania

  09-06-2022

  Šių metų birželio 8 d. Valdovų rūmuose Vilniuje buvo švenčiamas Jos Didenybės karalienės Elžbietos II platininis karūnavimo jubiliejus ir Jungtinės Karalystės bei Lietuvos diplomatinių santykių užmezgimo šimtmetis.
  „Džiaugiamės galėdami paminėti Jos Didenybės karalienės platininį jubiliejų ir esame įkvėpti Jos Didenybės atsidavimo, dėmesingumo ir tarnavimo visoms bendruomenėms. Jungtinė Karalystė išlieka išskirtine ir strategine Lietuvos partnere. Tikime, kad renginys paspartins ir dar labiau sustiprins socialinius ir ekonominius ryšius tarp JK ir Lietuvos bei paskatins plėtoti prekybą ir investicijas. Džiaugiamės galėdami prisidėti prie šio nuostabaus renginio kaip auksiniai rėmėjai‘‘, – sako Jonas Saladžius, Eversheds Saladžius advokatų kontoros  vadovaujantysis partneris.

  Šių metų birželio 8 d. Valdovų rūmuose Vilniuje buvo švenčiamas Jos Didenybės Karalienės Elžbietos II platininis karūnavimo jubiliejus ir Jungtinės Karalystės bei Lietuvos diplomatinių santykių užmezgimo šimtmetis.
  „Džiaugiamės galėdami paminėti Jos Didenybės Karalienės platininį jubiliejų ir esame įkvėpti Jos Didenybės atsidavimo, dėmesingumo ir tarnavimo visoms bendruomenėms. Jungtinė Karalystė išlieka išskirtine ir strategine Lietuvos partnere. Tikime, kad renginys paspartins ir dar labiau sustiprins socialinius ir ekonominius ryšius tarp JK ir Lietuvos bei paskatins plėtoti prekybą ir investicijas. Džiaugiamės galėdami prisidėti prie šio nuostabaus renginio kaip auksiniai rėmėjai‘‘, – sako advokatų kontoros Eversheds Saladžius vadovaujantis partneris Jonas Saladžius.

  This information is for guidance purposes only and should not be regarded as a substitute for taking legal advice. Please refer to the full terms and conditions on our website.

  < Go back