Global menu

Our global pages

Close

Kvietimas į vebinarą: valdybos narių ir įmonės vadovo asmeninė atsakomybė. Kaip sumažinti rizikas.

 • Lithuania

  20-01-2023

   

  Kompetentinga, profesionali ir subalansuota valdyba yra tvirtas pagrindas kiekvienai įmonei. Su kokiais iššūkiais susiduria valdybos nariai ir kaip sumažinti galimas rizikas? Kokia atsakomybė už įmonei padarytą žalą? Kokios apsaugos priemonės turėtų būti taikomos siekiant sušvelninti valdybos narių ir įmonės vadovo asmeninės atsakomybės riziką.

  Maloniai kviečiame į Eversheds Saladžius ir Eversheds Sutherland kolegų Latvijoje ir Estijoje internetinį seminarą apie valdybos narių ir vadovo asmeninę atsakomybę Baltijos šalyse. Webinaro metu pristatysime įstatymų apibrėžtus įsipareigojimus; teismų praktiką nustatant ir vertinant padarytą žalą Lietuvoje, Latvijoje ir Estijoje;  patarsime, kaip sumažinti asmeninę valdybos narių ir įmonės vadovo asmeninės atsakomybės riziką.

   

  Pranešėjai:

  • Agris Bitāns, vadovaujantysis partneris, Eversheds Sutherland Bitāns, Latvija
  • Maivi Ots, vadovaujančioji partnerė, Jüri-Karl Leppik, vyresnysis advokatas, Eversheds Sutherland Ots & Co, Estija
  • Arnoldas Jokūbaitis, vyresnysis advokatas, Eversheds Saladžius, Lietuva

  Data: Sausio 26 d. (ketvirtadienis)

  Laikas: 10.30-11.30 val. 

   

  Renginys nemokamas, vyks anglų kalba.

  Registracija: https://app.livestorm.co/eversheds-sutherland/board-members-liability-and-how-to-mitigate-it?type=detailed

  This information is for guidance purposes only and should not be regarded as a substitute for taking legal advice. Please refer to the full terms and conditions on our website.

  < Go back