Global menu

Our global pages

Close

Advokatų kontora Eversheds Sutherland pripažinta metų advokatų kontora Baltijos valstybėse

 • Lithuania

  10-04-2017

  Advokatų kontora Eversheds Sutherland tapo ,,Metų advokatų kontora Baltijos valstybėse“. Chambers Europe skyrė šį įvertinimą už pastarųjų 12 mėnesių darbą Baltijos regione.

  Chambers Europe apdovanojimų ceremonija vyko balandžio 7 dieną Grosvenor House Hotel, Londone.

  Šie apdovanojimai teikiami už nacionalinius ir tarptautinius Europos advokatų kontorų pasiekimus. Apdovanojimai skiriami remiantis Chambers Europe žinyno atliktu tyrimu bei atspindi apdovanotos kontoros reikšmingiausius paskutiniųjų 12 mėnesių pasiekimus, įskaitant puikų darbą, strateginį augimą ir kvalifikuotą bei kompetentingą klientų aptarnavimą. Eversheds Sutherland dėl šio apdovanojimo varžėsi ir aplenkė tokias advokatų kontoras kaip COBALT, Ellex, Primus ir Sorainen.

  Eversheds Sutherland komandą Baltijos regione sudaro Lietuvos, Latvijos ir Estijos biurai, teikiantys išskirtines plataus spektro teisines paslaugas, paremtas visapusišku regiono verslo aplinkos išmanymu.

  Eversheds Sutherland Baltijos valtybių biurai teikė teisines paslaugas vykdant įvairius sandorius ir projektus. Pažymėtinas Iron Mountain įsigijimo sandoris leidęs bendrovei užimti saugojimo ir informacijos valdymo sprendimų rinkos lyderės vaidmenį regione. Kitas svarbus sandoris - AS Citadele banko konsultavimas, leidžiant 40 milijonų eurų vertės neužtikrintų obligacijų emisiją bei įtraukiant emisiją į oficialų Rygos vertybinių popierių biržos sąrašą. Išskirtinis ir patarėjo vaidmuo RB Rail AS, steigiant bendrą Latvijos, Lietuvos ir Estijos įmonę - 3.6 milijardų vertės Rail Baltic/Rail Baltica greitojo geležinkelio projekto koordinatorę.

  Alan Murphy, Eversheds Sutherland (Europe) pirmininkas teigė: „Tai yra nuostabus pripažinimas, kuris iliustruoja platų Eversheds Sutherland tarptautinės veiklos ir specializacijų spektrą įvairiuose regionuose. Darbo kokybė Baltijos regione yra labai aukšta ir mes džiaugiamės, kad tai buvo įvertinta teisėjų.“

  This information is for guidance purposes only and should not be regarded as a substitute for taking legal advice. Please refer to the full terms and conditions on our website.

  < Go back