Global menu

Our global pages

Close
Alumni wierzbowski Eversheds Sutherland

Dołącz do naszego programu dla byłych pracowników

Jak większość z Was wie, istniejemy od 1998 roku. Od tego czasu pracowało z nami ponad trzysta osób. To trzysta historii i ścieżek zawodowych. Trzysta osób, z którymi realizowaliśmy wielkie projekty. Trzysta Koleżanek i Kolegów, z którymi mieliśmy przyjemność dzielić codzienność. Dla niektórych z Was byliśmy dobrym początkiem w karierze. Inni to właśnie tutaj rozwijali skrzydła, przez lata budując z nami swoją pozycję. Każdy z Was miał jednak wpływ na to, jak potoczyła się również nasza historia. 

Wierzymy, że zbudowane relacje to wyjątkowa wartość. Właśnie po to, by je rozwijać i pielęgnować, powstał nasz program dla alumnów. Do udziału w nim zapraszamy wszystkich, których los choć przez chwilę złączył z naszą kancelarią. Aby pozostać z nami w kontakcie, kliknij zielony przycisk i zostaw nam swoje dane. 

Dowiesz się, co u nas słychać

Co jakiś czas otrzymasz od nas newsletter, dzięki któremu będziesz na bieżąco z tym, co u nas. Dowiesz się, kto do nas właśnie dołączył, jakie projekty prowadzimy, w jakie inicjatywy się angażujemy - część z nich to akcje pro bono, do udziału w których z przyjemnością Cię zaprosimy. Poinformujemy Cię również o organizowanych przez nas warsztatach, z których wiele może być dla Ciebie interesujących. Podzielimy się najnowszymi publikacjami. Jako pierwszy dowiesz się też o nowo otwartych rekrutacjach - być może będziesz mógł nam kogoś zarekomendować.    

Wykorzystasz na nowo stare relacje 

Wielu naszych byłych pracowników robi teraz rzeczy, które mogą okazać się ważne z punktu widzenia tego, czym zajmujesz się Ty. Warto wykorzystać kontakty z tymi, który znasz, lubisz, z którymi łączy Cię jedna historia lub podobne wartości. Założona przez nas na LinkedIn grupa może pomóc w nawiązywaniu i podtrzymywaniu kontaktów biznesowych, które mogą kiedyś zaprocentować. 

Powiesz nam, co u Ciebie

Chętnie posłuchamy o tym, co teraz robisz. Zmieniasz pracę? Skończyłeś ciekawy projekt, o którym piszą media - pochwal się! A może zacząłeś zupełnie nowe życie, rzucając branżę prawną, by rozwijać swój talent artystyczny? Powiedz o tym. Dołącz do naszej grupy na LinkedIn - stworzyliśmy ją, by dzielić się informacjami związanymi z naszym życiem okołozawodowym. My też mamy nadzieję dzielić się tam czymś ciekawym.  

Będziemy mieć okazję, by się spotkać

Mamy nadzieję, że nasz program będzie sprzyjał nie tylko wirtualnym relacjom, ale że uda się nam realnie spotkać podczas naszych szkoleń i warsztatów. Chcielibyśmy również raz na jakiś czas spotkać się z Wami na imprezie nieformalnej, która zgromadzi cały nasz Ever Team. 

W przypadku jakichkolwiek pytań związanym z programem zapraszamy do kontaktu na adres: alumni@eversheds-sutherland.pl