Global menu

Our global pages

Close
Praca w Wierzbowski Eversheds Sutherland - Ofery pracy dla prawników

Kogo szukamy?

Bez względu na stanowisko chętnie powitamy w naszym zespole osoby:

  • ambitne i nastawione na rozwój
  • myślące nieszablonowo
  • dynamiczne i przebojowe
  • odpowiedzialne i samodzielne
  • potrafiące pracować w zespole - a jeśli już o nim mowa, poznaj prawników polskiego biura Eversheds Sutherland
  • biegle mówiące po angielsku
  • rozumiejące znaczenie słowa "jakość" tak w sensie standardów doradztwa prawnego, jak i współpracy zespołowej i relacji koleżeńskich
  • zainteresowane tematyką związaną z nowymi technologiami i cyfrową transformacją , która dotyka każdej branży i generuje wyzwania w niemal każdej dziedzinie prawa
  • najzwyczajniej w świecie lubiące to, czym się zajmują

Proces rekrutacyjny w polskim biurze Eversheds Sutherland to nie tylko rozmowa kwalifikacyjna. Przeprowadzamy również testy weryfikujące kompetencje zawodowe oraz, jako firma pracująca dla międzynarodowych klientów, zawsze sprawdzamy znajomość języka obcego. Dlatego warto, by w Twojej aplikacji znalazły się informacje o certyfikatach językowych, pracy lub stażach za granicą.

Jak aplikować?

Jeśli chcesz związać swoją karierę z naszą kancelarią, skontaktuj się z nami niezależnie od aktualnie prowadzonej rekrutacji. Po prostu wyślij swoje CV i list motywacyjny (w języku polskim i angielskim) na adres praca@eversheds-sutherland.pl , zaznaczając obszar prawa leżący w kręgu Twoich zainteresowań. Ogłoszenia na konkretne stanowiska publikujemy w sekcji Obecnie poszukujemy . Zamieszczamy je również w social media .

Przed wysłaniem CV prosimy o zapoznanie się z polityką prywatności >

Interesuje Cię praca z nami? Poznaj nas lepiej.

Tych, którzy chcą być na bieżąco z informacjami o naszej firmie, zapraszamy do śledzenia naszych profili w social media - oprócz ciekawych artykułów i informacji o organizowanych wydarzeniach czy prowadzonych projektach publikujemy tam również ogłoszenia o pracę.

Nasze wartości

Obejrzyj wideo przedstawiające wartości, jakie przyświecają wszystkim naszym działaniom - w każdym z 73 biur Eversheds Sutherland. Wdrażamy je w relacjach koleżeńskich, w pracy z klientami oraz w społecznościach, w których funkcjonujemy.