Global menu

Our global pages

Close
Praktyki w Wierzbowski Eversheds Sutherland

XV edycja ogólnopolskiego konkursu Law Games

Ze względu na panującą pandemię COVID-19 coroczny konkurs Law Games odbędzie się prawdopodobnie w październiku 2020 roku.

Szczegółowe informacje na temat dokładnego terminu ukażą się na naszej stronie, na naszych profilach w mediach społecznościowych (Facebook i LinkedIn) oraz na stronie ELSA POLAND.


Dla kogo jest ten konkurs?

Konkurs Law Games adresowany jest do studentów III, IV i V roku prawa oraz absolwentów, którzy ukończyli studia maksymalnie rok przed finałem konkursu i chcą sprawdzić swoją wiedzę z zakresu różnych dziedzin prawa oraz wykorzystać ją w praktyce.

Jak wziąć udział?

Aby zgłosić się do udziału w konkursie, należy wypełnić formularz rejestracyjny dostępny na stronie wydarzenia. O starcie rejestracji poinforujemy.

Przebieg konkursu

Pierwszy etap konkursu to multidyscyplinarny test online. Najlepsza dziesiątka przejdzie do etapu finałowego, który odbędzie się w siedzibie Eversheds Sutherland Wierzbowski w Warszawie. Finaliści będą mieli za zadanie rozwiązać kazus z zakresu prawa cywilnego, a następnie wezmą udział w burzy mózgów na temat wcześniej rozwiązywanego kazusu.

Nagroda

Główną nagrodą w konkursie jest płatna praktyka w kancelarii Eversheds Sutherland Wierzbowski. To doskonała okazja, aby zobaczyć, jak wygląda praca w międzynarodowej kancelarii prawnej oraz zdobyć ciekawe doświadczenia.

Więcej informacji na stronie konkursowej: https://lawgames.elsa.org.pl/