Global menu

Our global pages

Close
Praktyki w Wierzbowski Eversheds Sutherland

Ruszyła XIV edycja Law Games - do wygrania praktyka w Wierzbowski Eversheds Sutherland

Ogólnopolski Konkurs Law Games jest wspólnym przedsięwzięciem Europejskiego Stowarzyszenia Studentów Prawa ELSA Poland i kancelarii Wierzbowski Eversheds. Projekt powstał z myślą o studentach i absolwentach, którzy nie mają zbyt wielu okazji do sprawdzenia swojej wiedzy w praktyce. Dzięki Konkursowi młodzi adepci prawa mają okazję rozwiązać sprawy, z którymi profesjonalni prawnicy mają do czynienia w swojej codziennej pracy. Udział w Law Games jest wyjątkową szansą na postawienie pierwszych kroków na ścieżce prawniczej kariery. Główną nagrodą dla zwycięzców jest możliwość odbycia płatnej praktyki w kancelarii Wierzbowski Eversheds Sutherland. 

Dla kogo jest konkurs?

Konkurs adresowany jest do studentów III, IV i V roku prawa oraz absolwentów, którzy ukończyli studia maksymalnie rok przed finałem konkursu. 

Jak przebiega konkurs?

Aby zgłosić się do udziału w konkursie, należy wypełnić formularz rejestracyjny dostępny na stronie wydarzenia. Rejestracja trwa do 18 czerwca do godz. 23:59.

Pierwszy etap to multidyscyplinarny test online, do którego zarejestrowane osoby dostaną dostęp w dniu 19 czerwca.

Najlepsza dziesiątka przejdzie do drugiego etapu, który odbędzie się 28 czerwca w siedzibie Wierzbowski Eversheds Sutherland w Warszawie. Finaliści będą mieli za zadanie rozwiązać kazus z zakresu prawa cywilnego, a następnie wezmą udział w burzy mózgów na temat wcześniej rozwiązywanego kazusu.

Zapraszamy do udziału!

Więcej szczegółów na: lawgames.elsa.org.pl