Global menu

Our global pages

Close

Oferujemy płatne praktyki

Jak wygląda system praktyk?

Praktyki w naszej kancelarii odbywają się w ramach programu pod hasłem Akademii Eversheds Sutherland Poland . Osoba przyjmowana na praktyki nie jest przypisywana do konkretnego zespołu kancelarii. Zależy nam, aby praktykant mógł wykonywać różnorodne zadania, zdobywał doświadczenie z wielu dziedzin prawa oraz jak najlepiej poznał specyfikę pracy w międzynarodowej kancelarii prawnej. Zarówno czas trwania praktyk, jak i wymiar godzin jest ustalany z praktykantem w zależności od indywidualnych potrzeb kancelarii i możliwości danej osoby. W ramach programu jeden z prawników jako mentor sprawuje pieczę nad wszystkimi stażystami.

W wybranych przypadkach praktyki mają szansę przerodzić się w stałą współpracę – w minionych latach poznaliśmy kilka wyjątkowych osób, które podczas praktyk zaskoczyły nas wiedzą, pasją i dużą samodzielnością, w efekcie czego zaproponowaliśmy im pozostanie w kancelarii.

Kogo zapraszamy?

  • studentów ostatnich trzech lat studiów prawniczych, ekonomicznych lub innych właściwych ze względu na działalność kancelarii (nie zawsze szukamy wyłącznie prawników)
  • absolwentów studiów prawniczych, maksymalnie trzy lata po ich ukończeniu

Jak odbywa się rekrutacja?

  • rekrutacje ad hoc odbywające się przez cały rok z różną intensywnością, w zależności od potrzeb kancelarii
  • w ramach konkursów, w których do wygrania jest płatna praktyka w naszej kancelarii
Etapy procesu rekrutacji ad hoc
  • test wiedzy prawniczej
  • rozwiązanie kazusu na podany przez kancelarię temat, w tym z użyciem języka angielskiego(praca z domu)
  • rozmowa kwalifikacyjna

Zapraszamy do kontaktu

Osoby zainteresowane praktykami proszone są o przesłanie CV na adres: praca@eversheds-sutherland.pl . Przed wysłaniem CV prosimy o zapoznanie się z naszą polityką prywatności >

Skontaktujemy się z wybranymi kandydatami. Za wszystkie zgłoszenia bardzo dziękujemy.