Global menu

Our global pages

Close

Oferujemy płatne praktyki 

Jak wygląda system praktyk?

Praktyki w naszej kancelarii odbywają się w ramach programu pod hasłem Akademia Eversheds Sutherland Wierzowski. Osoba przyjmowana na praktyki nie jest przypisywana do konkretnego zespołu Kancelarii. Zależy nam, by praktykant mógł wykonywać różnorodne zadania, zdobywać doświadczenie z wielu dziedzin prawa oraz jak najlepiej poznać specyfikę pracy w międzynarodowej kancelarii prawnej. Zarówno czas trwania praktyk, jak i wymiar godzin jest ustalany z praktykantem w zależności od indywidualnych potrzeb Kancelarii i możliwości danej osoby. Wynosi on od 1 do 12 miesięcy. W ramach programu jeden z partnerów jako mentor sprawuje pieczę nad wszystkimi stażystami.  

W wybranych przypadkach praktyki mają szansę przerodzić się w stałą współpracę - w minionych latach poznaliśmy kilka wyjątkowych osób, które podczas praktyk zaskoczyły nas wiedzą, pasją i dużą samodzielnością, w efekcie czego zaproponowaliśmy im pozostanie w kancelarii.  

Kogo szukamy?

  • studentów ostatnich trzech lat studiów prawniczych, ekonomicznych lub innych właściwych ze względu na działalność Kancelarii (nie zawsze szukamy wyłącznie prawników)
  • absolwentów studiów prawniczych, maksymalnie rok po ich ukończeniu

Jak odbywa się rekrutacja?

  • Konkurs Law Games, w ramach którego do wygrania jest płatna praktyka w naszej kancelarii
  • rekrutacje ad hoc odbywające się przez cały rok z różną intensywnością, w zależności od potrzeb Kancelarii

Etapy procesu rekrutacji ad hoc

  • test z języka angielskiego 
  • rozmowa kwalifikacyjna
  • rozwiązanie kazusu na podany przez Kancelarię temat (praca z domu)

Zapraszamy do kontaktu

Osoby zainteresowane praktykami proszone są o przesłanie CV na adres: praca@eversheds-sutherland.pl. Skontaktujemy się z wybranymi kandydatami. Za wszystkie zgłoszenia bardzo dziękujemy.

Przed wysłaniem CV prosimy o zapoznanie się z naszą polityką prywatności >