Global menu

Our global pages

Close

Doradzaliśmy polskiemu rządowi w przygotowaniu oferty organizacji UEFA Euro 2012

 • Poland

  18-04-2007

  Wierzbowski Eversheds wyłącznym doradcą prawnym polskiego rządu w przygotowaniach oferty organizacji Mistrzostw Europy w Piłce Nożnej UEFA Euro 2012.

  Firma Wierzbowski Eversheds była wyłącznym doradcą prawnym polskiego rządu oraz koordynatorem projektu w procesie przygotowywania polsko-ukraińskiej oferty organizacji Mistrzostw Europy w Piłce Nożnej UEFA Euro 2012. Zespół prawników naszej Kancelarii, na czele którego stali Adriana Bronikowska, Michał Kurzyński i Krzysztof Wierzbowski, był wspierany przez londyńskich kolegów (Neil Logan Green, Jonathan Cripps i Rebecca Carter), którzy dzielili się z nami swoimi doświadczeniami w prowadzeniu wielkich sportowych projektów. W pracach nad przygotowaniem oferty pomagali nam również eksperci z PricewaterhouseCoopers (Aleksander Domaradzki i Sebastian Gościniarek).

  Krzysztof Wierzbowski powiedział: "Jesteśmy dumni z naszego udziału w tym projekcie, który otwiera przed Polską i Ukrainą ogromne możliwości. W chwili kiedy wszyscy cieszymy się z sukcesu, mamy tym większą satysfakcję, że należeliśmy do tego nielicznego grona zapaleńcow, którzy wierzyli w ten sukces od samego początku".

  For more information contact

  Disclaimer

  This information is for guidance purposes only and should not be regarded as a substitute for taking legal advice. Please refer to the full terms and conditions on our website.

  < Go back

  Kontakt dla prasy

  Renata Misiewicz
  Zespół Public Relations 
  +48 22 50 50 719
  renata.misiewicz@eversheds-sutherland.pl