Global menu

Our global pages

Close

Wierzbowski Eversheds Sutherland z wyróżnieniem w konkursie CEE Manufacturing Excellence Awards

  • Poland
  • Press_Releases

26-06-2017


Wierzbowski Eversheds Sutherland wśród nagrodzonych CEE Manufacturing Excellence Awards
Kancelaria prawna Wierzbowski Eversheds Sutherland znalazła się w gronie trzech firm prawniczych wyróżnionych nagrodą CEE Manufacturing Excellence w kategorii Professional Service Provider. Nagrody przyznane zostały przez CEO Manufacturing Magazine. 
CEE Manufacturing Excellence Awards to najważniejsze coroczne wydarzenie w branży produkcyjnej, podczas którego nagradzane są przedsiębiorstwa reprezentujące wszystkie gałęzie przemysłu w Europie Środkowo-Wschodniej, wyróżniające się szczególnymi zasługami w obszarze innowacji, nowych technologii, rozwoju nowych produktów zapewniając sobie wiodący udział w rynku. Jednym z największych wygranych podczas tegorocznej gali była firma Panattoni.
Piąta doroczna gala CEE Manufacturing Excellence Awards, organizowana przez wydawnictwo EuropaProperty i CEO Manufacturing Magazine, odbyła się 22 czerwca 2017 w InterContinental.
CEO Manufacturing Magazine jest kwartalnikiem dystrybuowanym wśród kadry zarządzającrej wysokiego szczebla w firmach związanych z przemysłem i produkcją w regionie CEE.  

Lista wyróżnionych > http://manufacturingawards.eu/en/news

Kancelaria prawna Wierzbowski Eversheds Sutherland znalazła się w gronie trzech firm prawniczych wyróżnionych w konkursie CEE Manufacturing Excellence Awards w kategorii Professional Service Provider. Nagrody przyznane zostały przez CEO Manufacturing Magazine. 

CEE Manufacturing Excellence Awards to jedno z najważniejszych wydarzeń w branży produkcyjnej, podczas którego nagradzane są przedsiębiorstwa reprezentujące wszystkie gałęzie przemysłu w Europie Środkowo-Wschodniej. Wyróżniane są firmy cechujące się szczególnymi zasługami w obszarze innowacji, nowych technologii i rozwoju nowych produktów, zapewniające sobie tym samym wiodący udział w rynku. Kancelaria prawna Wierzbowski Eversheds Sutherland posiada bogate doświadczenie w doradztwie dla przedsiębiorstw ze wszystkich sektorów objętych konkursem.

Piąta gala CEE Manufacturing Excellence Awards, organizowana przez wydawnictwo EuropaProperty i CEO Manufacturing Magazine, odbyła się 22 czerwca 2017 w hotelu InterContinental.

CEO Manufacturing Magazine jest kwartalnikiem dystrybuowanym wśród kadry zarządzającej wyższego szczebla w firmach związanych z przemysłem i produkcją w regionie CEE.  

Lista wyróżnionych CEE Manufacturing Excellence Awards >

Disclaimer

This information is for guidance purposes only and should not be regarded as a substitute for taking legal advice. Please refer to the full terms and conditions on our website.

< Go back

Kontakt dla prasy

Renata Misiewicz
Zespół Public Relations 
+48 22 50 50 719
renata.misiewicz@eversheds-sutherland.pl