Global menu

Our global pages

Close

Rozpoczynamy 5. sezon Akademii EuroZamówień - warsztatów z prawa zamówień publicznych

  • Poland
  • Press_Releases

11-10-2018

W październiku startuje piąta edycja Akademii EuroZamówień - warsztatów skierowanych do wszystkich uczestników rynku zamówień publicznych. Nasze spotkania stanowią forum wymiany poglądów i dyskusji na temat praktycznych problemów, z którymi na co dzień borykają się zarówno wykonawcy, jak i zamawiający. W sezonie 2018/19 chcemy skupić się między innymi na tematach związanych ze zmianami w prawie zamówień publicznych, innowacjami i elektronizacją. Na tematykę spotkań wpływ będą mieli również nasi uczestnicy, zgłaszając nam wcześniej interesujące ich zagadnienia.

Pierwszy warsztat pt. "Jak utajnić know-how, czyli tajemnica przedsiębiorstwa po nowemu" odbędzie się 23 października 2018 roku.

Sprawdź kalendarium warsztatów >

Spotkania prowadzić będą prawnicy z zespołu technologii przemysłowych: Tomasz Zalewski, Julita Hoffmann, Witold Sławiński, Adriana Gostępska oraz zaproszeni goście.  

Wszystkie warsztaty odbywają się w godzinach 9.00-11.30 w siedzibie kancelarii Wierzbowski Eversheds Sutherland przy ul. Jasnej 14/16A w Warszawie.

Zapisy na poszczególne spotkania uruchamiamy z reguły miesiąc przed zaplanowną datą. Wówczas udostępniamy stronę z formularzem rejestracyjnym. O wydarzeniu informujemy na LinkedIn, na Twitterze oraz na naszym blogu EuroZamówienia.

Spotkania mają charakter nieodpłatny. Z racji ograniczonej liczby miejsc bierzemy pod uwagę kolejność zgłoszeń.

To już piąta odsłona warsztatów - przez wszystkie edycje gościliśmy około 500 uczestników.

Disclaimer

This information is for guidance purposes only and should not be regarded as a substitute for taking legal advice. Please refer to the full terms and conditions on our website.

< Go back

Kontakt dla prasy

Renata Misiewicz
Zespół Public Relations 
+48 22 50 50 719
renata.misiewicz@eversheds-sutherland.pl