Global menu

Our global pages

Close

Eversheds Sutherland z nowymi biurami w Czechach i na Słowacji

  • Poland
  • Press_Releases

05-12-2018

Eversheds Sutherland wzmacnia swoją pozycję w Czechach i na Słowacji, łącząc się z firmą prawniczą Dvořák Hager & Partners (DHP Legal), posiadającą biura w Pradze i Bratysławie. Tym samym liczba wszystkich biur Eversheds Sutherland wzrasta do 68 w 34 krajach świata.

Połączenie z DHP Legal jest elementem realizacji strategii rozwoju Eversheds Sutherland w Europie. Przypominamy, że tylko w 2017 roku do Eversheds Sutherland dołączyły też biura w Luksemburgu, Rosji i Niemczech.

DHP Legal to wieloletni partner biznesowy Eversheds Sutherland. Jest jedną z najbardziej uznanych firm prawniczych w regionie. Istnieje od 2014 roku. Zatrudnia 49 prawników, w tym ośmiu wspólników. Doradza klientom we wszystkich aspektach prawa handlowego i korporacyjnego, nieruchomości, sporów sądowych i arbitrażu oraz prawa pracy. Firma pracuje dla szerokiej gamy międzynarodowych klientów, głównie z Wielkiej Brytanii, Stanów Zjednoczonych, Niemiec, Austrii i krajów skandynawskich, a także dla dużych firm czeskich i słowackich.

English version >

Disclaimer

This information is for guidance purposes only and should not be regarded as a substitute for taking legal advice. Please refer to the full terms and conditions on our website.

< Go back

Kontakt dla prasy

Renata Misiewicz
Zespół Public Relations 
+48 22 50 50 719
renata.misiewicz@eversheds-sutherland.pl