Global menu

Our global pages

Close

Startuje Law Games - do wygrania płatna praktyka w naszej kancelarii

  • Poland
  • Press_Releases

28-05-2019

Ruszyła XIV edycja ogólnopolskiego konkursu Law Games. Współorganizatorami konkursu są kancelaria Wierzbowski Eversheds Sutherland i ELSA Poland. Nagrodą główną jest możliwość odbycia płatnej praktyki w kancelarii Wierzbowski Eversheds Sutherland.

Konkurs adresowany jest do studentów III, IV i V roku prawa oraz absolwentów, którzy ukończyli studia maksymalnie rok przed finałem konkursu i chcą sprawdzić swoją wiedzę z zakresu różnych dziedzin prawa oraz wykorzystać ją w praktyce.

Aby zgłosić się do udziału w konkursie, należy wypełnić formularz rejestracyjny dostępny na stronie wydarzenia. Rejestracja trwa do 18 czerwca do godz. 23:59.

Pierwszy etap konkursu to multidyscyplinarny test online, do którego zarejestrowane osoby dostaną dostęp w dniu 19 czerwca. Najlepsza dziesiątka przejdzie do drugiego etapu, który odbędzie się 28 czerwca w siedzibie Wierzbowski Eversheds Sutherland w Warszawie. Finaliści będą mieli za zadanie rozwiązać kazus z zakresu prawa cywilnego, a następnie wezmą udział w burzy mózgów na temat wcześniej rozwiązywanego kazusu.

Główną nagrodą dla zwycięzców jest odbycie płatnej praktyki w kancelarii Wierzbowski Eversheds Sutherland. To doskonała okazja, aby zobaczyć, jak wygląda praca w międzynarodowej kancelarii prawnej oraz zdobyć ciekawe doświadczenia.

Więcej informacji oraz zapisy na stronie: https://lawgames.elsa.org.pl/

O ELSA

Europejskie Stowarzyszenie Studentów Prawa (ELSA – European Law Students’ Association) jest największą niepolityczną, niezarobkową organizacją na świecie zrzeszającą studentów i młodych adeptów prawa. Ogólnopolski Konkurs Law Games jest wspólnym przedsięwzięciem ELSA Poland i kancelarii Wierzbowski Eversheds Sutherland. Pierwsza edycja Konkursu odbyła się w 2005 roku. Projekt powstał z myślą o studentach i absolwentach studiów prawniczych, którzy nie mają wielu okazji do sprawdzenia swojej wiedzy w praktyce. Dzięki Konkursowi młodzi adepci prawa mają okazję rozwiązać sprawy z zakresu prawa cywilnego, z którymi profesjonalni prawnicy mają do czynienia w swojej codziennej pracy. Udział w Law Games jest wyjątkową szansą na postawienie pierwszych kroków na ścieżce prawniczej kariery.

Disclaimer

This information is for guidance purposes only and should not be regarded as a substitute for taking legal advice. Please refer to the full terms and conditions on our website.

< Go back

Kontakt dla prasy

Renata Misiewicz
Zespół Public Relations 
+48 22 50 50 719
renata.misiewicz@eversheds-sutherland.pl