Global menu

Our global pages

Close

Rusza druga tura XIV edycji ogólnopolskiego konkursu Law Games

  • Poland
  • Press_Releases

12-09-2019

Po raz drugi w tym roku studenci i absolwenci prawa mają możliwość wygrania płatnej praktyki w kancelarii Wierzbowski Eversheds Sutherland. Wystarczy wziąć udział w konkursie Law Games, którego druga tura odbędzie się już w październiku. Konkurs od wielu lat organizowany jest przez kancelarię Wierzbowski Eversheds Sutherland i ELSA Poland.

Dla kogo jest ten konkurs?

Konkurs Law Games adresowany jest do studentów III, IV i V roku prawa oraz absolwentów, którzy ukończyli studia maksymalnie rok przed finałem konkursu i chcą sprawdzić swoją wiedzę z zakresu różnych dziedzin prawa oraz wykorzystać ją w praktyce.

Jak wziąć udział?

Aby zgłosić się do udziału w konkursie, należy wypełnić formularz rejestracyjny dostępny na stronie wydarzenia. Rejestracja potrwa do 8 października do godz. 12.00.

Przebieg konkursu

Pierwszy etap konkursu to multidyscyplinarny test online, do którego zarejestrowane osoby dostaną dostęp w 8 października. Najlepsza dziesiątka przejdzie do etapu finałowego, który odbędzie się 18 października w siedzibie Wierzbowski Eversheds Sutherland w Warszawie. Finaliści będą mieli za zadanie rozwiązać kazus z zakresu prawa cywilnego, a następnie wezmą udział w burzy mózgów na temat wcześniej rozwiązywanego kazusu.

Nagroda

Główną nagrodą w konkursie jest płatna praktyka w kancelarii Wierzbowski Eversheds Sutherland. To doskonała okazja, aby zobaczyć, jak wygląda praca w międzynarodowej kancelarii prawnej oraz zdobyć ciekawe doświadczenia.

Więcej informacji oraz zapisy na stronie konkursowej: https://lawgames.elsa.org.pl/ 

UWAGA: Rejestracja uruchomiona zostanie w poniedziałek 16 września.

Disclaimer

This information is for guidance purposes only and should not be regarded as a substitute for taking legal advice. Please refer to the full terms and conditions on our website.

< Go back

Kontakt dla prasy

Renata Misiewicz
Zespół Public Relations 
+48 22 50 50 719
renata.misiewicz@eversheds-sutherland.pl