Global menu

Our global pages

Close

ESG: Jesteśmy partnerem SEG i Fundacji Standardów Raportowania

  • Poland
  • Press_Releases

10-01-2023

Kancelaria prawna Eversheds Sutherland nawiązała partnerstwo ze Stowarzyszeniem Emitentów Giełdowych oraz Fundacją Standardów Raportowania. Naszym celem jako Partnera jest wspieranie firm członkowskich SEG w radzeniu sobie z wyzwaniami związanymi z tematyką ESG.

SEG od lat wspiera spółki notowane na GPW, w szczególności edukując w zakresie zmieniającego się krajobrazu regulacyjnego i oczekiwań inwestorów. Nawiązując współpracę jako oficjalny SEG ESG Partner, chcemy włączyć się w działania na rzecz transformacji spółek giełdowych ku zrównoważonej działalności, a pośrednio przyczyniać się do rozwoju rynku kapitałowego i GPW jako regionalnego centrum. Kolejny już rok promujemy wiedzę w zakresie zrównoważonego rozwoju, cieszymy się, że teraz w tak zacnym gronie – mówi Piotr Kowalik, of counsel, ekspert z zakresu ESG.

W ramach współpracy odbędą się m.in. szkolenia dotyczące najbardziej aktualnych tematów ESG. Najbliższe spotkanie "Wyzwania raportowania rocznego - Taksonomia w praktyce" odbędzie się już 18 stycznia.

This information is for guidance purposes only and should not be regarded as a substitute for taking legal advice. Please refer to the full terms and conditions on our website.

< Go back