Global menu

Our global pages

Close
O Eversheds Sutherland Wierzbowski 

Kancelaria prawna Eversheds Sutherland Wierzbowski świadczy usługi prawne dla biznesu.

Jesteśmy polskim biurem Eversheds Sutherland, jednej z największych sieci firm prawniczych na świecie, posiadającej 69 biur w 32 krajach i łącznie ponad 3 tysiące prawników. Pozwala nam to doradzać w realizacji złożonych projektów na skalę globalną. Dla naszych klientów pracują prawnicy mający na swoim koncie wiele nagród i rekomendacji w prestiżowych rankingach firm prawniczych. W 2018 roku obchodziliśmy 20-lecie istnienia na polskim rynku

Kompleksowe doradztwo prawne

Zapewniamy wsparcie we wszystkich obszarach prowadzenia biznesu. Doradzamy w zakresie spraw korporacyjnych, transakcji fuzji i przejęć, ochrony danych osobowychwłasności intelektualnej, prawa nowych technologii, rozwiązywania sporów sądowych i  arbitrażowychprawa zamówień publicznychpodatkówprawa pracyprawa konkurencji i prawa konsumenckiegoprawa reklamy, prawa ochrony środowiska, prawa bankowegoubezpieczeniowego i compliance oraz prawa rynków kapitałowych, jak również przy inwestycjach funduszy private equity i venture capital.

Wspieramy firmy będące globalnymi liderami w sektorach: TMT,  e-commerce, energetycznym, nieruchomościowym, budowlanym, finansowym, żywnościowym, farmaceutycznym i medycznym, FMCG i produkcyjnym. Mamy duże doświadczenie w pracy dla podmiotów z sektorów regulowanych.

Wyróżnia nas unikalne doświadczenie w realizacji projektów związanych z szeroko rozumianą transformacją cyfrową oraz obecnością w świecie Digital

Digital – kluczowy element naszego firmowego DNA

Wspieramy przedsiębiorstwa we wszystkich obszarach działalności, które dotyka transformacja cyfrowa i rozwój technologiczny. Zapewniamy pełen wachlarz usług doradczych związanych z poszukiwaniem nowych modeli biznesowych, wdrażaniem innowacji, minimalizacją potencjalnych ryzyk i budowaniem tożsamości firmy w ramach szeroko rozumianej kultury cyfrowej.

W naszej praktyce obserwujemy wzajemne przenikanie się zjawisk zawiązanych z postępującą digitalizacją z wieloma gałęziami prawa i różnymi obszarami działalności biznesowej naszych klientów. Wiemy, jakie wyzwania cyfrowa rewolucja stawia przed biznesem, i jak wyjść naprzeciw generowanym przez te wyzwania problemom. Pomagamy klientom dostrzegać praktyczne zastosowania i realne benefity transformacji cyfrowej, podchodząc do ich potrzeb holistycznie i patrząc zawsze z szerszej perspektywy prawnej.

Stawiamy na innowacje, wspieramy innowatorów

Pracujemy dla wiodących podmiotów z branży IT, New Tech, FinTech czy e-commerce. Zapewniamy też wsparcie prawne dla startupów. Doradzamy w zakresie prawnych aspektów związanych z koncepcją Przemysłu 4.0 i wykorzystaniem najnowszych rozwiązań technologicznych, jak blockchainbitcoinsztuczna inteligencjainternet rzeczyBig Data, automatyka przemysłowa czy pojazdy autonomiczne.  

 Helping our clients, our people and our communities to thrive - Click here to view