Global menu

Our global pages

Close

Give and Gain Day 

Włączamy się w globalną akcję Eversheds Sutherland pod hasłem Give and Gain Day, podczas której nasi pracownicy podejmują działania wspierające lokalne społeczności. 

  • W lipcu 2010 r. w ramach globalnej inicjatywy Give & Gain Day pracownicy wszystkich naszych biur wzięli aktywny udział w różnego rodzaju programach o charakterze szkoleniowym i edukacyjnym na rzecz dzieci i młodzieży. Nasza kancelaria postanowiła dołączyć do akcji „Powódź. Pomagamy!”, której pomysłodawcą była fundacja Centrum Edukacji Obywatelskiej (CEO). Aby przyczynić się do likwidacji skutków powodzi, która przeszła przez Polskę, przez miesiąc pracownicy naszej kancelarii zbierali książki dla dzieci z terenów zalewowych. Udało się zebrać niemal 400 książek, które przekazane zostały bibliotece działającej przy szkole podstawowej w Borkach k. Dobrzykowa w gminie Gąbin - jednej z najbardziej dotkniętych tegoroczną powodzią. Udzieliliśmy też bezpłatnego doradztwa prawnego na rzecz fundacji CEO w związku z prowadzoną przez nią akcją przyznawania grantów na rzecz szkół, które wskutek powodzi poniosły największe straty.
  • W 2009 roku za pośrednictwem Federacji Inicjatyw Oświatowych nawiązaliśmy współpracę z I Społecznym Liceum Ogólnokształcącym „Bednarska” w Warszawie, którego uczniowie podczas pobytu w siedzibie kancelarii mieli okazję poznać pracę prawnika „od kuchni” i porozmawiać z praktykami o wykonywaniu tego zawodu. Wzięli też udział w interaktywnych warsztatach dotyczących technik negocjacyjnych zakończonych grą negocjacyjną.


Give and Gain Day w innych biurach Eversheds Sutherland >