Global menu

Our global pages

Close
Newsletter
Jeżeli są Państwo zainteresowani otrzymywaniem naszego newslettera lub informacji o organizowanych przez kancelarię Wierzbowski Eversheds Sutherland konferencjach czy warsztatach, prosimy o wypełnienie poniższego formularza oraz udzielenie stosownej zgody poprzez zaznaczenie właściwego okienka poniżej. 

Pragniemy podkreślić, że żadna z informacji znajdujących się na naszej stronie internetowej oraz przesyłanych w newsletterze nie stanowi porady prawnej. Jeśli są Państwo zainteresowani poradą prawną, prosimy o kontakt z wybranym prawnikiem >

Newsletter

Jeżeli są Państwo zainteresowani otrzymywaniem naszego newslettera z informacjami m.in. o organizowanych przez kancelarię Wierzbowski Eversheds Sutherland konferencjach czy warsztatach, prosimy o wypełnienie poniższego formularza.

Pragniemy podkreślić, że żadna z informacji znajdujących się na naszej stronie internetowej oraz przesyłanych w newsletterze nie stanowi porady prawnej. Jeśli są Państwo zainteresowani poradą prawną, prosimy o kontakt z wybranym prawnikiem.

Dane kontaktowe
Jestem Klientem kancelarii Wierzbowski Eversheds Sutherland.

Administratorem Państwa danych jest kancelaria Wierzbowski Eversheds Sutherland Spółka komandytowa z siedzibą w Warszawie przy ul. Jasnej 14/16a, 00-041 Warszawa. Państwa dane będą przetwarzane w celach marketingowych, w tym w celu rejestracji na wydarzenia organizowane przez kancelarię. Dane nie będą udostępniane innym podmiotom. Podanie danych jest dobrowolne. Mają Państwo prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez kancelarię prawną Wierzbowski Eversheds Sutherland Spółka komandytowa z siedzibą w Warszawie przy ul. Jasnej 14/16a, 00-041 Warszawa, w celu marketingu usług i wydarzeń związanych z podmiotami z sieci Eversheds Sutherland.

Wyrażam zgodę na wykorzystanie mojego adresu e-mail oraz numeru telefonu przez kancelarię Wierzbowski Eversheds Sutherland z siedzibą przy ul. Jasnej 14/16a, 00-041 Warszawa w celach marketingu bezpośredniego, w tym przesyłania newsletterów, publikacji oraz informacji o wydarzeniach i szkoleniach organizowanych przez kancelarię Wierzbowski Eversheds Sutherland i podmioty z sieci Eversheds Sutherland.