Global menu

Our global pages

Close

Climate change and the people factor - raport Eversheds Sutherland i KPMG

  • Poland
  • ESG

10-11-2021

W ostatnich tygodniach możemy odnotować znaczny wzrost zainteresowania tematem ESG w naszym kraju. Można przypuszczać, że polscy przedsiębiorcy zaczną coraz liczniej dołączać do działań na rzecz dekarbonizacji, które na świecie są teraz jednym z głównych obszarów zainteresowania rynków i klientów. Lektura najnowszego raportu Eversheds Sutherland i KMPG pomoże określić etap zaawansowania tych działań.

Raport może pomóc krajowym menadżerom zidentyfikować obszary priorytetowe oraz zrozumieć, jakie mogą pojawić się obszary problematyczne. Wobec zgłaszanych w Polsce problemów z dostępem do osób z odpowiednią wiedzą ekspercką, kluczowe w działaniach w obszarze ESG, na co wskazuje raport, będzie możliwie szerokie włączenie w inicjatywy pracowniczek i pracowników, łącznie z zaprojektowaniem odpowiednich programów edukacyjnych. W skrócie: to ludzie muszą rozwiązać problem zmian klimatycznych!

Tak do lektury najnowszego raportu przygotowanego przez Eversheds Sutherland i KPMG zachęcają nasi eksperci: Ewa Szlachetka i Piotr Kowalik.

Więcej informacji oraz link do pobrania raportu pt. Climate change and the people factor >