Global menu

Our global pages

Close

Waluty cyfrowe. Problemy definicyjne i regulacyjne 2.0

W dniu 8 grudnia na Wydziale Prawa i Administracji UMK odbędzie się ogólnopolska konferencja naukowa pt. Waluty cyfrowe - problemy definicyjne i regulacyjne 2.0. Kancelaria Wierzbowski Eversheds Sutherland ma przyjemność być partnerem merytorycznym tego wydarzenia. Podczas konferencji wystąpią m.in.: dr hab. Konrad Zacharzewski oraz Ewa Szlachetka.

Inicjatorem konferencji jest dr hab. Konrad Zacharzewski, Kierownik Katedry Prawa Handlowego WPiA UMK oraz of counsel w zespole bankowości i finansów Wierzbowski Eversheds Sutherland. Wystąpi z prelekcją pt. Regulacyjne przyspieszenie. Kierunki aktywności legislacyjnej w zakresie obrotu walutami cyfrowymi.

Do grona prelegentów zaproszona została również Ewa Szlachetka, partner kierujący zespołem bankowości i finansów w naszej kancelarii, która pojawi się z wystąpieniem pt. Czy instrumenty opartne na bitcoinie podlegają regulacji obrotu instrumentami finansowymi? Case study Bitcoin Derivatives Stock Exchange.

Program konferencji „Waluty cyfrowe - problemy definicyjne i regulacyjne 2.0” >

Wydarzenie będzie transmitowane online na stronie www.tv.umk.pl

Udział w konferencji jest nieodpłatny. Aby się na nią zapisać, należy wysłać email na adres: bitcoin@umk.pl. Zgłoszenie zostanie potwierdzone automatycznie. 

Organizatorzy przewidują udział ok. 250 osób.W dniu 8 grudnia na Wydziale Prawa i Administracji UMK odbędzie się ogólnopolska  konferencja naukowa pt. Waluty cyfrowe - problemy definicyjne i regulacyjne 2.0. Kancelaria Wierzbowski Eversheds Sutherland ma przyjemność być partnerem merytorycznym tego wydarzenia. Podczas konferencji wystąpią: dr hab. Konrad Zacharzewski oraz Ewa Szlachetka.
Inicjatorem konferencji jest dr hab. Konrad Zacharzewski, Kierownik Katedry Prawa Handlowego WPiA UMK oraz of counsel w zespole bankowości i finansów Wierzbowski Eversheds Sutherland. Wystąpi z prelekcją pt.  Regulacyjne przyspieszenie. Kierunki aktywności legislacyjnej w zakresie obrotu walutami cyfrowymi. Do grona prelegentów zaproszona została również Ewa Szlachetka, partner kierujący zespołem bankowości i finansów w naszej kancelarii, która pojawi się z wystąpieniem pt. „Czy instrumenty opartne na bitcoinie podlegają regulacji obrotu instrumentami finansowymi? Case study Bitcoin Derivatives Stock Exchange”.
Zobacz program konferencji „Waluty cyfrowe - problemy definicyjne i regulacyjne 2.0” >
Wydarzenie będzie transmitowane online na stronie www.tv.umk.pl
Udział w Konferencji jest nieodpłatny. Aby się na nią zapisać, należy wysłać email na adres: bitcoin@umk.pl. Zgłoszenie zostanie potwierdzone automatycznie. 

Organizatorzy przewidują udział 250 osób.