Global menu

Our global pages

Close

Formularz rejestracyjny

Aby zapisać się na to wydarzenie, prosimy wypełnić poniższy formularz. O przyjęciu zgłoszenia każda osoba zostanie powiadomiona indywidualnie.

Informujemy jednocześnie, że dysponujemy ograniczoną liczbą miejsc, dlatego przy zapisach będziemy brać pod uwagę kolejność zgłoszeń.  

Spotkanie kierujemy do podmiotów, które w związku z prowadzoną działalnością gospodarczą zbierają i przetwarzają odpady. Zapraszamy prawników wewnętrznych takich przedsiębiorstw oraz specjalistów odpowiedzialnych za gospodarkę odpadami. Udział w wydarzeniu jest nieodpłatny.

W razie problemów z rejestracją lub dodatkowych pytań związanych z organizacją spotkania prosimy o kontakt z Alicją Wyczółkowską z działu Marketingu: alicja.wyczolkowska@eversheds-sutherland.pl

DaneJestem klientem kancelarii Wierzbowski Eversheds Sutherland:

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez kancelarię prawną Wierzbowski Eversheds Sutherland Sp.k. z siedzibą przy ul. Jasnej 14/16a, 00-041 Warszawa, jako administratora tych danych, na potrzeby organizacji wydarzenia, na które zgłaszam swój udział. Rozumiem, że podanie danych jest dobrowolne i że przysługuje mi prawo do wycofania niniejszej zgody, dostępu do moich danych oraz żądania zaprzestania ich przetwarzania lub usunięcia.

 Wyrażam zgodę na wykorzystanie moich danych przez kancelarię Wierzbowski Eversheds Sutherland Sp.k. z siedzibą przy ul. Jasnej 14/16a, 00-041 Warszawa w celach marketingu bezpośredniego, w tym przesyłania newsletterów, publikacji oraz informacji o wydarzeniach i szkoleniach organizowanych przez kancelarię Wierzbowski Eversheds Sutherland i podmioty z sieci Eversheds Sutherland.