Global menu

Our global pages

Close

Rejestracja  

Aby zapisać się na webinarium "Własna instalacja fotowoltaiczna - sposób na niezależność energetyczną", należy wypełnić poniższy formularz. O przyjęciu zgłoszenia każda osoba zostanie powiadomiona indywidualnie.

W przypadku problemów z rejestracją prosimy o wiadomość na adres: alicja.wyczolkowska@eversheds-sutherland.pl lub tel. 22 50 50 705.

Udział w spotkaniu jest nieodpłatny. Liczba miejsc ograniczona. Z udziału w webinarium wyłączone są inne kancelarie prawne.  

Dane
Jestem już klientem Eversheds Sutherland Wierzbowski:

Informujemy, że administratorami danych osobowych uczestników przetwarzanych w celu rejestracji oraz prawidłowej realizacji szkolenia są Eversheds Sutherland Wierzbowski Sp.k. z siedzibą przy ul. Jasnej 14/16a, 00-041 Warszawa oraz Sun Investment Group z siedzibą Plac Piłsudskiego 2, 00-073 Warszawa. Przysługuje Państwu prawo dostępu do danych, złożenia sprzeciwu, ograniczenia dostępu, usunięcia oraz pozostałe prawa w zakresie określonym w RODO. Więcej informacji znajdą Państwo w Polityce prywatności Eversheds Sutherland Wierzbowski oraz Polityce Prywatności Sun Investment Group

Ponadto, jeśli wyrażą Państwo dobrowolną zgodę, Państwa dane osobowe będą przez nas przetwarzane w celach marketingu bezpośredniego, w tym przesyłania newsletterów, publikacji oraz informacji o wydarzeniach i szkoleniach. Wyrażoną zgodę mogą Państwo cofnąć w każdej chwili bez podawania przyczyny, ze skutkiem od momentu jej cofnięcia.

 Chcę otrzymywać materiały marketingowe od Eversheds Sutherland Wierzbowski Sp.k.

Chcę otrzymywać materiały marketingowe od Sun Investment Group