Global menu

Our global pages

Close
2016 - Zmiany w prawie

 

Oddajemy w Państwa ręce broszurę będącą przeglądem zmian w prawie, które w 2016 roku mogą mieć istotny wpływ na Państwa działalność. Publikacja zawiera komentarze i analizy zebrane z punktu widzenia tego, co naszym zdaniem może być dla Państwa ważne w rozpoczętym właśnie roku. Materiał odzwierciedla również to, czym nasza kancelaria zajmuje się na co dzień.

Staraliśmy się przedstawić zagadnienia z rożnych obszarów prawa oraz te dotyczące wybranych sektorów. Skupiliśmy się na kluczowych zmianach w prawie i obowiązkach z nimi związanych, jak również na trendach biznesowych i tendencjach rynkowych, które w bieżącym roku mogą być szczególnie zauważalne.

Broszura przygotowana została przez zespół ekspertów z wielu dziedzin prawa. Jest efektem naszych subiektywnych wyborów. Mamy nadzieję, że zawarte w niej informacje będą dla Państwa interesujące i przydatne.

Aby otrzymać elektroniczną wersję broszury, należy wypełnić poniższy formularz.

* Wymagane

Dane kontaktowe
Dane uczestnikaJestem klientem kancelarii Wierzbowski Eversheds

Jestem


Administratorem Państwa danych jest kancelaria Wierzbowski Eversheds spółka komandytowa z siedzibą w Warszawie przy ul. Jasnej 14/16a, 00-041 Warszawa. Państwa dane będą przetwarzane w celach marketingowych, w tym w celu rejestracji na wydarzenia organizowane przez kancelarię. Dane nie będą udostępniane innym podmiotom. Podanie danych jest dobrowolne. Mają Państwo prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania.

Wyrażam zgodę na wykorzystanie mojego adresu e-mail przez kancelarię Wierzbowski Eversheds z siedzibą przy ul. Jasnej 14/16a, 00-041 Warszawa w celach marketingu bezpośredniego, w tym przesyłania newsletterów, publikacji oraz informacji o wydarzeniach i szkoleniach organizowanych przez kancelarię Wierzbowski Eversheds i podmioty z sieci Eversheds.

 

Kontrola anty-spam: proszę wpisać słowa/cyfry widoczne na obrazku lub skorzystać z opcji audio w celu ich odsłuchania.

Zapisz się na newsletter
EuroZamowienia.pl
ipwsieci.pl
kodeksWpracy.pl
PrzepisNaEnergetyke.pl
PrawoMowni.pl