Global menu

Our global pages

Close

Nowe zasady dotyczące umów o pracę na czas określony

Zapraszamy Państwa na szkolenie, które poświęcimy nowym zasadom dotyczącym umów o pracę na czas określony, które będą obowiązywać już od 22 lutego 2016 r. Umowy trwające w dniu wejścia w życie nowych przepisów mogą wymagać podjęcia przez pracodawcę konkretnych działań w okresie 3 miesięcy następujących po tej dacie, czyli do 22 maja 2016 r. Dotychczasowy staż pracy u danego pracodawcy będzie liczony inaczej na potrzeby kwalifikacji umowy – zgodnie z zasadą 3/33, a inaczej na potrzeby określenia długości okresu wypowiedzenia.

Wskutek nadchodzących zmian przedsiębiorcy staną przed koniecznością weryfikacji stanu umów o pracę na czas określony i ewentualnym podjęciem na czas odpowiednich działań. Udział w naszym spotkaniu pozwoli Państwu przygotować się do zmian i ich skutków.

Szkolenie odbędzie się w siedzibie kancelarii Wierzbowski Eversheds, przy ul. Jasnej 14/16A w Warszawie. 

Zapraszamy Państwa na szkolenie, które poświęcimy nowym zasadom dotyczącym umów o pracę na czas określony, które będą obowiązywać już od 22 lutego 2016 r.

Umowy trwające w dniu wejścia w życie nowych przepisów mogą wymagać podjęcia przez pracodawcę konkretnych działań w okresie 3 miesięcy następujących po tej dacie, czyli do 22 maja 2016 r. Dotychczasowy staż pracy u danego pracodawcy będzie liczony inaczej na potrzeby kwalifikacji umowy – zgodnie z zasadą 3/33, a inaczej na potrzeby określenia długości okresu wypowiedzenia. Udział w naszym spotkaniu pozwoli Państwu przygotować się do tych zmian i ich skutków.

Szkolenie odbędzie się 16 lutego 2016 r. w godzinach 11.30-13.00 w siedzibie kancelarii Wierzbowski Eversheds, przy ul. Jasnej 14/16A w Warszawie. Spotkanie zakończymy lekkim lunchem.

Udział w szkoleniach jest nieodpłatny. Ze względu na to, że dysponujemy ograniczoną liczbą miejsc, przy zapisach będziemy brać pod uwagę kolejność zgłoszeń. Zastrzegamy także, że pierwszeństwo udziału w spotkaniu mają Klienci i partnerzy biznesowi kancelarii Wierzbowski Eversheds. Zgłoszenia prawników reprezentujących inne kancelarie będą brane pod uwagę w zależności od dostępności wolnych miejsc.

Rejestracja na to wydarzenie została ukończona.

Jeśli są Państwo zainteresowani naszymi szkoleniami, prosimy śledzić informacje w zakładce Wydarzenia. Zapraszamy też do zapisania się na nasz Newsletter, w którym informujemy o wszystkich nadchodzących szkoleniach i konferencjach. W przypadku dodatkowych pytań prosimy o e-mail na adres: kancelaria@eversheds.pl