Global menu

Our global pages

Close

Zapraszamy do lektury naszej noworocznej broszury "Prawo i biznes 2017"  

Podczas spotkania przedstawimy podstawowe aspekty prawne, jakie należy wziąć pod uwagę w procesie wrogiego przejęcia, w tym także najnowsze zmiany w przepisach oraz ich praktyczne zastosowanie. Omówimy również studia przypadków, na bazie których zaprezentowane zostaną wnioski i wskazówki, jak z sukcesem przeprowadzić proces obrony przed wrogim przejęciem.
Publikacja zawiera przegląd zmian w prawie, które naszym zdaniem będą mieć istotny wpływ na działalność biznesową w 2017 roku. Skupiamy się w niej na obowiązkach związanych z nowymi przepisami, które w wielu przypadkach dotyczą większości przedsiębiorców. Piszemy również o trendach rynkowych oraz kwestiach istotnych dla wybranych sektorów. Analizujemy zagadnienia, które mogą okazać się szczególnym wyzwaniem.

Materiał przygotowany został przez zespół ekspertów z wielu dziedzin prawa i jest efektem naszych subiektywnych wyborów. Odzwierciedla również to, czym jako kancelaria zajmujemy się na co dzień.

Aby otrzymać link do publikacji, wypełnij poniższy formularz.  

DaneJestem klientem kancelarii Eversheds Sutherland Wierzbowski:

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez kancelarię prawną Eversheds Sutherland Wierzbowski Sp.k. z siedzibą przy ul. Jasnej 14/16a, 00-041 Warszawa, jako administratora tych danych, na potrzeby organizacji wydarzenia, na które zgłaszam swój udział. Rozumiem, że podanie danych jest dobrowolne i że przysługuje mi prawo do wycofania niniejszej zgody, dostępu do moich danych oraz żądania zaprzestania ich przetwarzania lub usunięcia.

 Wyrażam zgodę na wykorzystanie moich danych przez kancelarię Eversheds Sutherland Wierzbowski Sp.k. z siedzibą przy ul. Jasnej 14/16a, 00-041 Warszawa w celach marketingu bezpośredniego, w tym przesyłania newsletterów, publikacji oraz informacji o wydarzeniach i szkoleniach organizowanych przez kancelarię Eversheds Sutherland Wierzbowski i podmioty z sieci Eversheds Sutherland.

Default New Image