Global menu

Our global pages

Close

Jak wpływać na treść SIWZ w ramach przepisów Pzp? 

Podczas spotkania przedstawimy podstawowe aspekty prawne, jakie należy wziąć pod uwagę w procesie wrogiego przejęcia, w tym także najnowsze zmiany w przepisach oraz ich praktyczne zastosowanie. Omówimy również studia przypadków, na bazie których zaprezentowane zostaną wnioski i wskazówki, jak z sukcesem przeprowadzić proces obrony przed wrogim przejęciem.

Zapraszamy na kolejne spotkanie w ramach Akademii EuroZamówień. Tym razem proponujemy rozmowę na temat możliwości wpływania przez wykonawców na treść specyfikacji istotnych warunków zamówienia. Temat ten został wybrany w drodze anonimowego głosowania przez uczestników poprzednich spotkań. Za wszystkie opinie bardzo dziękujemy. Wyniki ankiety omówimy dokładnie podczas naszego najbliższego warsztatu.  

Czas i miejsce

data  |  wtorek  |  21 marca 2017  

czas  |  godz. 9.00-10.45  |  rejestracja  od godz. 8.30

miejsce  |  siedziba Wierzbowski Eversheds Sutherland  |  Warszawa, ul. Jasna 14/16A  |  5. piętro

Program spotkania 
 
Wykonawcy mają wbrew pozorom sporo możliwości kształtowania postępowania o udzielenie zamówienia publicznego, nawet jeśli zostało ono już formalnie wszczęte. Skuteczność takich działań w dużej mierze zależy jednak od wielu czynników, takich jak czas reakcji, odpowiednie sformułowanie wniosku czy wybór właściwych narzędzi formalno-prawnych. O wszystkich tych kwestiach postaramy się opowiedzieć już 21 marca.  
  • Dialog techniczny i tzw. rozeznanie rynku – udział w dialogu a wpływ na treść SIWZ
  • Wyjaśnianie treści SIWZ – terminy, kiedy pytać, jak formułować pytania, jak odpowiadać, jak zwiększać szanse na pozytywną reakcję zamawiającego
  • Negocjacje w ramach trybów negocjacyjnych – treść i zakres negocjacji, poufność
  • Negocjacje treści umowy po wyborze oferty a przed jej zawarciem
  • Odwołanie jako sposób na wywarcie wpływu na treść SIWZ, w tym na warunki udziału, kryteria oceny ofert oraz na warunki umowy
Prosimy o zgłaszanie pytań lub wątpliwości związanych ze stosowaniem JEDZ bezpośrednio na adres tomasz.zalewski@eversheds-sutherland.pl

Prowadzący 
  • Tomasz Zalewski, radca prawny, partner kierujący praktyką prawa zamówień publicznych  
  • dr Aleksandra Kunkiel-Kryńska, radca prawny w zespole prawa zamówień publicznych  

Zapraszamy do rejestracji

Aby zarejestrować się na to spotkanie, prosimy o wypełnienie poniższego formularza. O przyjęciu zgłoszenia każda osoba zostanie powiadomiona indywidualnie. Informujemy jednocześnie, że dysponujemy ograniczoną liczbą miejsc, dlatego przy zapisach będziemy brać pod uwagę kolejność zgłoszeń. Zastrzegamy, że pierwszeństwo udziału w spotkaniu mają Klienci i partnerzy biznesowi kancelarii Wierzbowski Eversheds Sutherland. Zgłoszenia prawników reprezentujących inne kancelarie będą brane pod uwagę w zależności od dostępności wolnych miejsc. Udział w seminarium jest nieodpłatny. 

 

Uwaga: Rejestracja na to wydarzenie została już zamknięta

Dziękujemy za tak duże zainteresowanie tym wydarzeniem. Rejestracja na nie została zamknięta 8 marca. Wszystkie osoby, które chciałyby uczestniczyć w podobnym szkoleniu w przyszłości, proszone są o wypełnienie formularza i pozostawienie swoich danych. Można również wysłać swoje zgłoszenie na adres email: akademia.eurozamowien@eversheds-sutherland.pl. Skontaktujemy się z Pańswem przy okazji realizacji podobnych spotkań. 

DaneJestem klientem kancelarii: 

 Chcę otrzymywać materiały marketingowe od Eversheds Sutherland Łachowska-Brol Sp.k.