Global menu

Our global pages

Close

Warsztat w ramach programu SHINE: Technologia jest kobietą

Zapraszamy do udziału w kolejnym spotkaniu w ramach SHINE , programu stworzonego z myślą o prawnikach wewnętrznych. Najbliższe odbędzie się 8 marca pod hasłem „Technologia jest kobietą” i zaplanowaliśmy je wyłącznie z myślą o Paniach. W miłej śniadaniowej atmosferze połączymy tradycję z nowoczesnością – z okazji Dnia Kobiet porozmawiamy o tym, jak skutecznie wykorzystywać nowe technologie w pracy prawników in-house. Chcemy odczarować mit, że technologie to temat przypisany wyłącznie do męskiego świata.

[Rejestracja na to wydarzenie została zakończona]

Kilka słów o temacie spotkania

W ostatnich latach widzimy zmieniającą się rolę prawników wewnętrznych. Szefowie działów prawnych są już nie tylko doradcami prawnymi, ale konsultantami biznesowymi dla zarządów i kluczowych działów w firmach, zajmującymi się na co dzień nie tylko kwestiami prawnymi, ale i rozwiązaniami o charakterze strategicznym, zarządzaniem czy compliance.

W rzeczywistości prowadzenie biznesu to koncentracja na melanżu wartości i twardych priorytetów. To płynne i dynamiczne dostosowywanie się do potrzeb rynku, a w najbardziej zaawansowanej formie – kreowanie tych potrzeb. Biznes to także dynamicznie zmieniające się role i wymagania względem różnych funkcji, w tym także funkcji prawnej. Biznes to fuzja: strategii, działań operacyjnych i taktycznych oraz potencjału lidera.

Proces tzw. transformacji cyfrowej staje się nie tylko miłym dodatkiem, ale koniecznością dla całego przedsiębiorstwa. Opierając się na technologii wdrażanej we właściwym czasie i we właściwy sposób, wchodzimy w posiadanie potężnego narzędzia, którego potencjał można i należy wykorzystać.

Dlaczego dzisiejszy prawnik nie miałby skutecznie korzystać z dostępnych na rynku rozwiązań informatycznych, które znakomicie mogą ułatwić mu pracę? Prowadzący zaprezentują możliwości dobrze przeprowadzonej transformacji cyfrowej funkcji prawnej oraz wyjaśnią, jak wiele może ona wnieść do naszego środowiska pracy.

O czym będziemy rozmawiać?

  • Jakie są podstawowe cele biznesu i modele kontrybucji biznesowej funkcji prawnych?
  • W jaki sposób w szczególności kobiety - prawnicy mogą nie tylko swobodnie poruszać się w tym środowisku, ale wnosić realną wartość dodaną?
  • Jak wykorzystać strategię korporacyjną i kluczowe filary działalność operacyjnej spółek lub grup kapitałowych do budowy przewagi konkurencyjnej prawników?
  • Porozmawiamy o rozwiązaniach technologicznych, pokażemy jak działają w praktyce i jak mogą przyczynić się do naszego sukcesu.
Prowadzący
  • Aurelia Cieślińska - Szef działu prawnego w Capgemini Poland
  • Tomasz Zalewski - Partner Zarządzający, szef praktyki TMT i zamówień publicznych w kancelarii Wierzbowski Eversheds Sutherland.

Czas i miejsce

Spotkanie odbędzie się 8 marca 2018 roku w siedzibie kancelarii prawnej Wierzbowski Eversheds Sutherland przy ul. Jasnej 14/16A. Rejestrację rozpoczynamy o godz. 9.00. Część merytoryczna potrwa od 9.30 do 11.30.

Formularz rejestracyjny

Aby zapisać się na to wydarzenie, prosimy wypełnić formularz. O przyjęciu zgłoszenia każda osoba zostanie powiadomiona indywidualnie. Dysponujemy ograniczoną liczbą miejsc, dlatego przy zapisach będziemy brać pod uwagę kolejność zgłoszeń. Zastrzegamy, że pierwszeństwo udziału w tym i podobnych spotkaniach mają Klienci i partnerzy biznesowi kancelarii Wierzbowski Eversheds Sutherland. Zgłoszenia prawników z innych kancelarii są brane pod uwagę w zależności od dostępności wolnych miejsc. Udział w spotkaniu jest nieodpłatny.

Informacja dla wszystkich zainteresowanych tematyką nowych technologii

Warsztat, który odbędzie się 8 marca, stworzyliśmy wyłącznie z myślą o Paniach. Jednak wszystkich, których interesuje ta tematyka lub inne kwestie prawne związane z wykorzystywaniem nowych technologii w biznesie, prosimy o podanie swoich danych w formularzu. Z przyjemnością poinformujemy Państwa o wydarzeniach na ww. tematy.