Global menu

Our global pages

Close
Anna Ochocka

Anna Ochocka

Of Counsel

Języki

Polski, Angielski

Zakres praktyki

  • Nieruchomości
  • Infrastruktura

Doświadczenie

Anna Ochocka jest radcą prawnym w zespole prawa nieruchomości kancelarii prawnej Wierzbowski Eversheds Sutherland.

Posiada ponad 10-letnie doświadczenie w świadczeniu usług prawnych. Specjalizuje się w doradzaniu klientom w projektach infrastrukturalnych, w tym projektach przeprowadzanych w formule partnerstwa publiczno-prywatnego. Posiada również bogate doświadczenie w zakresie doradztwa w transakcjach kupna/sprzedaży nieruchomości, jak również procesach budowy i komercjalizacji nieruchomości.

W ciągu ostatnich lat zajmowała się głównie prowadzeniem projektów związanych z budową i eksploatacją autostrad, kompleksowo doradzając Generalnej Dyrekcji Dróg Krajowych i Autostrad w zakresie różnorodnych aspektów projektów prowadzonych przez GDDKiA. Odegrała także istotną rolę w realizowanym przez GDDKiA projekcie, dotyczącym wdrożenia i eksploatacji Krajowego Systemu Poboru Opłat (viaTOLL).

Obecnie koncentruje się na świadczeniu kompleksowej obsługi prawnej na rzecz Orange Polska S.A., w projekcie mającym na celu regulację stanów prawnych szerokiego portfolio nieruchomości w całym kraju, do których Orange Polska S.A. posiada prawa wspólnie z Pocztą Polską S.A.