Global menu

Our global pages

Close
Grzegorz Witczymiszyn

Grzegorz Witczymiszyn

Prawnik

Języki

Polski, Angielski

Zakres praktyki

Doświadczenie

Grzegorz Witczymiszyn jest prawnikiem w zespole prawa nieruchomości kancelarii prawnej Eversheds Sutherland Wierzbowski.

Specjalizuje się w prawie nieruchomości. W obszarze jego zainteresowań znajduje się też tematyka fuzji i przejęć oraz arbitraż. Posiada ponad 10-letnie doświadczenie w pracy jako prawnik in-house; obsługiwał wiodące podmioty działające na rynku nieruchomości. Przed dołączeniem do kancelarii pracował dla funduszy inwestycyjnych oraz podmiotów zajmujących się zarządzaniem nieruchomościami.

Świadczył bieżące doradztwo prawne w zakresie zarządzania nieruchomościami, w szczególności w zakresie umów najmu obiektów biurowych i handlowych. Uczestniczył w negocjacjach największych kontraktów swoich pracodawców, jak również doradzał przy ich implementacji, nadzorując m.in. sfinalizowanie umów na obsługę obiektów. Koordynował prace zespołu transakcyjnego przy sprzedaży portfolio nieruchomościowego.

Ukończył podyplomowe studia z zakresu prawa spółek, zarządzania nieruchomości, a także wyceny nieruchomości. Obecnie odbywa aplikację adwokacką.

Ostatnie projekty

  • Doradzał przy negocjowaniu umów na zarządzanie dla podmiotów z obszaru IT oraz branży chemicznej
  • Prowadził audyty umów najmu dla firm z sektora bankowego

-->