Global menu

Our global pages

Close

Technologie przemysłowe

Wyodrębnienie praktyki Technologie przemysłowe, jakie miało miejsce w kwietniu 2018 roku, jest naturalną konsekwencją tego, czym kancelaria zajmuje się od lat, zapewniając kompleksowe doradztwo w zakresie prawa zamówień publicznych, pracując przy złożonych przedsięwzięciach inwestycyjnych, projektach związanych z zastosowaniem nowych technologii w przemyśle oraz szeroko rozumianą transformacją cyfrową.

W ramach praktyki wspieramy przedsiębiorstwa w związku z wyzwaniami, jakie wiążą się z wdrożeniem idei Przemysłu 4.0. Doradzamy producentom z wielu sektorów gospodarki, mamy szczególne doświadczenie w pracy dla podmiotów z sektora automatyki przemysłowej, energetyki, ciepłownictwa, ochrony środowiska oraz nowych technologii, które wspieramy w ich strategicznych projektach.

Mamy przyjemność pracować przy wielu innowacyjnych przedsięwzięciach – jeden z ostatnich przykładów to nasze doradztwo związane z realizacją zamówień przedkomercyjnych (PCP) przez naszego klienta z sektora publicznego. To jeden z zaledwie kilku tego typu projektów w Polsce.

Zespół kierowany przez Tomasza Zalewskiego tworzą: Witold SławińskiJulita HoffmannJan Styliński i Adriana Gostępska.