Global menu

Our global pages

Close

Bratislava

Bratislava

Eversheds Sutherland, advokátska kancelária, s.r.o.
Astoria Palace
Hodžovo námestie 1/A
Bratislava
811 06
Slovensko

Kontakt

Fax: +421 232 786 441

bratislava@eversheds-sutherland.sk

Managing Partner
Bernhard Hager

IČO/ID no./Id Nr.: 36 659 746


Ako sa k nám dostanete?

Hlavná stanica

Po východe z budovy stanice nastúpiť na autobus č. 93, vystúpiť na zastávke Hodžovo námestie (2 zastávky) a prejsť cez uličku, ktorá sa nachádza oproti reštaurácii Subway. Kancelária Eversheds Sutherland sa nachádza vľavo v budove Astoria Palace, hneď oproti eskalátorom, na 4. poschodí.

Letisko

Z Letiska M.R. Štefánika ísť autobusom č. 61 a vystúpiť na zastávke Karpatská (11 zastávok). Tam prestúpiť na trolejbus č. 44 (smer Búdková) a vystúpiť na zastávke Hodžovo námestie (3 zastávky). Potom zísť schodmi do podchodu, odbočiť vpravo, prejsť celým podchodom a následne sa vyviesť eskalátorom až pred budovu Astoria Palace.

Autobusová stanica

Po východe z budovy stanice ísť trolejbusom č. 42 (smer Červený most) a vystúpiť na zastávke Hodžovo námestie (4 zastávky). Potom zísť schodmi do podchodu, odbočiť vpravo, prejsť celým podchodom a následne sa vyviesť eskalátorom až pred budovu Astoria Palace.

Parkovanie

Platené parkovanie je možné v budove Tatracentrum na Hodžovom námestí. Vjazd do podzemnej garáže je situovaný z Vysokej ulice. Po východe z garáže vojsť do podchodu, prejsť naprieč celým podchodom a vyviesť sa eskalátorom až pred budovu Astoria Palace.

Osoby so zdravotným postihnutím

V prípade akýchkoľvek špeciálnych požiadaviek, prosím, kontaktujte našu recepciu na telefónnom čísle +421 232 786 411.