Global menu

Our global pages

Kariéra Bratislava

Eversheds Sutherland Czech Republic and Slovakia, významná česko-slovenská advokátní kancelář se zaměřením na obchodní, finanční, pracovní a nemovitostní právo pracující pro významné české a mezinárodní společnosti hledá pro svou kancelář v Bratislavě:

Advokát (-ka)

Druh pracovného pomeru
plný úväzok
Termín nástupu
podľa dohody

Informácia o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme advokáta, ktorý bude samostatne viesť mandáty, najmä v oblastiobchodneho práva, bankove a financne prava, obchodného práva M&A a práva obchodných spoločností, alebo real estate alebo verejne pravo.

Základná zloška mzdy (brutto) a ďalšie odmeny

primeraný náročnosti a zodpovednosti práce

Zamestnanecké výhody, benefity

Sme tím právnikov, ktorý je pripravený zdieľať s Vami svoje skúsenosti. Pravidelne sa stretávame na „právnych meetingoch“, kde diskutujeme o právnych novinkách a problémoch.

Poskytujeme medzinárodné pracovné prostredie, máme pobočku v Prahe, s ktorou úzko spolupracujeme na mnohých projektoch a sme súčasťou medzinárodných sietí advokátov a advokátskych kancelárií.

Zaoberáme sa aj menej typickými odvetviami práva, a ponúkame Vám možnosť rozvíjať vlastné projekty a aktivity vo Vami vybraných odvetviach.

Poskytujeme možnosť ďalej sa vzdelávať – 1x týždenne máme hodinu angličtiny s americkým lektorom a máte možnosť navštevovať rôzne odborné prednášky a semináre.

Kolegialita je pre nás dôležitá – 2x ročne máme teambuildingovú akciu (lyžovačku, víkend na horách).

Poskytujeme Vám možnosť publikovať odborné články.

Informácie o výberovom konaní

Vašu žiadosť spolu s CV pošlite prosím emailom na: jana.sapakova@eversheds-sutherland.sk

Vzhľadom na predpokladaný počet žiadostí budeme kontaktovať iba vybraných uchádzačov. Za pochopenie ďakujeme.

Požiadavky na zamestnanca

Pozícii vyhovujú uchadzači so vzdelaním

vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

právo

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Osobnostné predpoklady a zručnosti

Očakávame od Vás kolegialitu, výbornú znalosť práva a logické myslenie, odolnosť voči stresu, radosť a nadšenie z práce a výbornú znalosť nemeckého a/alebo anglického jazyka (vrátane odbornej terminológie).

Požadovaná prax: advokátske skúšky plus min. 3 rocny advokatsky prax.

Advokátsky koncipient (-ka)

plný úväzok

Ste absolventom práva a premýšľate, kde ďalej naštartujete svoju kariéru? Chcete sa stať súčasťou tímu advokátskej kancelárie, ktorá kombinuje priateľské domáce prostredie a medzinárodné know-how a kvalitu služieb? Ponúkame koncipientskú prax, kde si vyskúšate rôzne oblasti práva (najmä obchodné právo, právo nehnuteľností, správne a pracovné právo), získate širší záber a v budúcnosti výhodu pri advokátskych skúškach.

od 900,- EUR brutto mesačne pre absolventa; od 1.000,- EUR brutto pre uchádzačov s koncipientskou praxou v trvaní aspoň 6 mesiacov. Zvyšovanie podľa interného systému odmeňovania a možnosť bonusov.

Poskytujeme medzinárodné pracovné prostredie. Úzko spolupracujeme s kanceláriou v Prahe, ale aj s ďalšími Eversheds Sutherland kanceláriami v celej Európe. Počas svojej praxe u nás budete mať možnosť v rámci mini-vyslania nazbierať skúsenosti aj v zahraničí v jednej z kancelárii patriacej do medzinárodnej siete, ktorej sme súčasťou.

Poskytujeme možnosť ďalej sa vzdelávať – 1x týždenne máme hodinu angličtiny s americkým lektorom a 1x týždenne hodinu nemčiny s nemeckým lektorom.

Možnosť navštevovať odborné prednášky a semináre (účasť na koncipientských seminároch je samozrejmosťou).

Ponúkame Multisport kartu.

Kolegialita je pre nás dôležitá – 2x ročne teambuildingová akciu (lyžovačku, víkend v prírode).

Možnosť publikovať odborné články.

Po začlenení sa do tímu ponúkame možnosť práce z domu.

Dbáme na work and life balance.

Zaoberáme sa aj menej typickými odvetviami práva.

Vašu žiadosť spolu s CV pošlite prosím emailom na: jana.sapakova@eversheds-sutherland.sk. Kontaktovať budeme len vybraných uchádzačov, ktorí budú pozvaní na osobný pohovor.

právo

Znalosť obidvoch je výhodou.

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Očakávame od Vás kolegialitu, výbornú znalosť práva a logické myslenie, radosť a nadšenie z práce a pracovnú znalosť nemeckého a/alebo anglického jazyka. Samozrejmosťou je aktívny prístup k práci, spoľahlivosť a lojalita.

Inzerujúca spoločnosť

Stručná charakteristika spoločnosti

Eversheds Sutherland, advokátska kancelária, s.r.o. patrí medzi Top 15 globálnych právnych firiem. Celosvetovo pre ňu pracuje viac ako 2 800 právnikov vo viac než 34 krajinách. Kancelárie v Bratislave a v Prahe zamestnávajú viac než 50 právnikov. Bratislavská kancelária je pravidelne ohodnocovaná v medzinárodných rebríčkoch ako Legal500, Chambers & Partners alebo IFLR, ako aj Právnickej firme roka. Kancelária poskytuje právne poradenstvo slovenským a medzinárodným klientom vo všetkých oblastiach práva. Naša advokátska kancelária sa nachádza v dobre dostupnom centre Bratislavy v príjemných priestoroch.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Eversheds Sutherland, advokátska kancelária, s.r.o.
Cintorínska 3/a
811 08 Bratislava
www.eversheds-sutherland.com

Kontakt
Mgr. Jana Sapáková, LL.M.Eur.
Tel.: +421232786411
E-mail: jana.sapakova@eversheds-sutherland.sk